100 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.53 | Ігор Трояновський | 12.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:55.82 | | | |
|
Розряди | мсмк | 51.84 | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| О
| 92 | мс
| Полтавська
| | 52.36 |
|
2 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 53.45 |
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| К
| 01 | мс
| Харківська
| | 53.97 |
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Київ
| | 54.29 |
|
5 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| О
| 03 | мс
| Київ
| | 54.44 |
|
6 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Львівська
| | 55.28 |
|
7 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
|
| 96 | мс
| Донецька
| | 56.01 |
|
8 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 | мс
| Київ
| | 56.04 |
|
9 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 | мс
| Закарпатська
| | 56.56 |
|
10 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | мс
| Полтавська
| | 56.60 |
|
11 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 56.83 |
|
12 |
РАКОВ
Дмитро
|
| 00 | мс
| Львівська
| | 56.93 |
|
13 |
НІМЧЕНКО
Ігор
|
| 98 | мс
| Донецька
| | 56.99 |
|
14 |
ДУДА
Андрій
|
| 99 | мс
| Волинська
| | 57.06 |
|
15 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 57.20 |
|
16 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 | кмс
| Чернігівська
| | 57.30 |
|
17 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 57.42 |
|
18 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 57.68 |
|
19 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
|
| 03 | мс
| Одеська
| | 57.71 |
|
20 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 | мс
| Львівська
| | 57.80 |
|
21 |
СТУПАК
Артем
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 57.98 |
|
22 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 58.50 |
|
23 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл |
| 03 | мс
| Миколаївська
| | 58.50 |
|
24 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | кмс
| Харківська
| | 58.86 |
|
25 |
ПОЛИШВАЙКО
Данило
|
| 03 | кмс
| Миколаївська
| | 59.00 |
|
26 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | кмс
| Київ
| | 59.00 |
|
27 |
УСОВ
Марат
| К
| 05 | кмс
| Київ
| | 59.42 |
|
28 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:00.18 |
|
29 |
ТКАЧ
Микола
|
| 05 | I
| Івано-Франківська
| | 1:00.23 |
|
30 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| | 1:00.39 |
|
31 |
НЕЧИДЮК
Максим
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 1:00.44 |
|
32 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 1:01.20 |
|
33 |
МЕЛЕШКО
Ігор
|
| 08 | II
| Запорізька
| | 1:01.73 |
|
34 |
ТКАЧЕНКО
Данііл |
| 07 | I
| Київ
| | 1:01.83 |
|
35 |
КОТЕНКО
Микола
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 1:02.01 |
|
36 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
|
| 06 | II
| Дніпропетровська
| | 1:02.11 |
|
37 | ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 | I
| Чернівецька
| | 1:02.17 |
|
38 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| Р
| 06 | I
| Волинська
| | 1:02.91 |
|
39 |
ІВАНОВ
Денис
|
| 04 | I
| Кіровоградська
| | 1:02.93 |
|
40 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 1:03.11 |
|
41 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| Р
| 06 | I
| Закарпатська
| | 1:03.22 |
|
42 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 | I
| Донецька
| | 1:03.63 |
|
43 |
ВОЙТЮК
Юрій
|
| 05 | II
| Львівська
| | 1:05.05 |
|
44 |
БОЙКО
Дмитро
|
| 06 | I
| Харківська
| | 1:05.33 |
|
45 |
БОНДАР
Артем
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.53 | Ігор Трояновський | 12.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:55.82 | | | |
|
Розряди | мсмк | 51.84 | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| О
| 92 | мс
| Полтавська
| | 53.25 |
|
2 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 54.59 |
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| К
| 01 | мс
| Харківська
| | 54.88 |
|
4 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| О
| 03 | мс
| Київ
| | 54.94 |
|
5 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Київ
| | 55.53 |
|
6 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 56.04 |
|
7 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 | мс
| Київ
| | 56.40 |
|
8 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Львівська
| | 57.13 |
|
|