50 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:26.68 | | | |
|
Розряди | мсмк | 24.80 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
| О
| 90 | мс
| Дніпропетровська
| | 25.54 |
|
2 |
ЖУКОВА
Марія
| О
| 03 | мс
| Київ
| | 26.53 |
|
3 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 26.64 |
|
4 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| К
| 06 | мс
| Київ
| | 26.83 |
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 26.99 |
|
6 |
БОЙЧЕНКО
Валерія |
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 27.10 |
|
7 |
ТУГАЙ
Валерія
| К
| 03 | мс
| Полтавська
| | 27.30 |
|
8 |
МАНОЙЛО
Аліса
| К
| 02 | мс
| Харківська
| | 27.38 |
|
9 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 | мс
| Івано-Франківська
| | 27.47 |
|
10 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | мс
| Хмельницька
| | 27.48 |
|
11 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| О
| 02 | мс
| Київ
| | 27.50 |
|
12 |
САВЕНОК
Єлізавета
| К
| 05 | мс
| Київ
| | 27.64 |
|
13 |
НІКІША
Поліна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 27.64 |
|
14 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| К
| 08 | кмс
| Київ
| | 27.65 |
|
15 |
СЬОМІНА
Каріна
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.68 |
|
16 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
|
| 01 | кмс
| Харківська
| | 27.88 |
|
17 |
МАНІКО
Ніколь
| К
| 06 | мс
| Закарпатська
| | 27.89 |
|
18 |
ЖУКОВА
Євгенія
| О
| 04 | мс
| Київ
| | 28.04 |
|
19 |
ДАНИЛИШИН
Софія
|
| 05 | кмс
| Львівська
| | 28.06 |
|
20 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| К
| 05 | мс
| Полтавська
| | 28.08 |
|
21 |
КОЙПИШ
Лілія
| Р
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 28.09 |
|
22 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| К
| 07 | кмс
| Дніпропетровська
| | 28.15 |
|
23 |
МОІСЕЄНКО
Альона
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 28.20 |
|
24 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | 28.20 |
|
25 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 28.27 |
|
26 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| К
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 28.40 |
|
27 |
ДОЛАВРУК
Яна
| О
| 05 | мс
| Київська
| | 28.76 |
|
28 |
ХОМІНА
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 28.78 |
|
29 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана-Марія | К
| 06 | кмс
| Тернопільська
| | 28.99 |
|
30 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 29.08 |
|
31 |
ФІЩЕНКО
Дарья
|
| 07 | I
| Донецька
| | 29.44 |
|
32 |
СТУКОВА
Євгенія
|
| 08 | II
| Вінницька
| | 29.80 |
|
33 |
КАЙДАНА
Анна
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 29.84 |
|
34 |
ВОРОБЙОВА
Поліна
|
| 08 | I
| Одеська
| | 30.69 |
|
35 |
ХОМЕНКО
Анастасія
|
| 06 | I
| Житомирська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:26.68 | | | |
|
Розряди | мсмк | 24.80 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
| О
| 90 | мс
| Дніпропетровська
| | 26.03 |
|
2 |
ЖУКОВА
Марія
| О
| 03 | мс
| Київ
| | 26.82 |
|
3 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 26.83 |
|
4 |
ТУГАЙ
Валерія
| К
| 03 | мс
| Полтавська
| | 27.10 |
|
5 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| К
| 06 | мс
| Київ
| | 27.19 |
|
6 |
МАНОЙЛО
Аліса
| К
| 02 | мс
| Харківська
| | 27.25 |
|
7 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.25 |
|
8 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| К
| 08 | кмс
| Київ
| | 27.56 |
|
|
50 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| О
| 98 | мсмк
| Запорізька
| | 22.46 |
|
2 |
ЛІННИК
Ілля
| О
| 01 | мс
| Київ
| | 22.51 |
|
3 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| О
| 98 | мс
| Тернопільська
| | 22.65 |
|
4 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
|
| 96 | мс
| Донецька
| | 22.93 |
|
5 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
|
| 98 | мс
| Запорізька
| | 23.04 |
|
6 |
БОНДАР
Артем
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 23.30 |
|
7 |
УСТИНОВ
Євген
|
| 98 | мс
| Київська
| | 23.35 |
|
8 |
ЛАКТІН
Владислав
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| | 23.38 |
|
9 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| К
| 01 | мс
| Харківська
| | 23.40 |
|
10 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл |
| 03 | мс
| Миколаївська
| | 23.41 |
|
11 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| Р
| 04 | мс
| Київ
| | 23.42 |
|
12 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 23.56 |
|
13 |
САЛЕГ
Абдурахман
| К
| 04 | мс
| Тернопільська
| | 23.58 |
|
14 |
СЕМЕНОВ
Михайло
|
| 01 | мс
| Київська
| | 23.60 |
|
15 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 | мс
| Одеська
| | 23.62 |
|
16 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 23.63 |
|
17 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 23.73 |
|
18 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
|
| 02 | мс
| Київ
| | 23.75 |
|
19 |
НЕГОДА
Олег
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 23.77 |
|
20 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | мс
| Рівненська
| | 23.83 |
|
21 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| | 23.84 |
|
22 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 23.94 |
|
23 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 | мс
| Волинська
| | 23.95 |
|
24 |
НІМЧЕНКО
Ігор
|
| 98 | мс
| Донецька
| | 23.99 |
|
25 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| О
| 92 | мс
| Полтавська
| | 24.00 |
|
26 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 | кмс
| Чернігівська
| | 24.00 |
|
27 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| О
| 03 | мс
| Тернопільська
| | 24.04 |
|
28 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | мс
| Полтавська
| | 24.08 |
|
29 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
|
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.10 |
|
30 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 | мс
| Львівська
| | 24.10 |
|
31 | ЛІЗОГУБ
Андрій
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 24.26 |
|
32 |
СОРВАЧОВ
В'ячеслав |
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 24.27 |
|
33 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| О
| 03 | мс
| Київ
| | 24.30 |
|
34 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| | 24.34 |
|
35 |
МАЛЄЄВ
Андрій
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.37 |
|
36 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.37 |
|
37 |
ЖИГУЛІН
Вячеслав
|
| 00 | кмс
| Запорізька
| | 24.40 |
|
38 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 24.51 |
|
39 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
|
| 04 | кмс
| Тернопільська
| | 24.62 |
|
40 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 24.72 |
|
41 |
ЧИЖОВ
Владислав
|
| 05 | кмс
| Київ
| | 24.79 |
|
42 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
|
| 00 | мс
| Тернопільська
| | 24.81 |
|
43 |
КУДІНОВ
Микита
| К
| 06 | кмс
| Харківська
| | 24.82 |
|
44 |
ЧОБОТАР
Артем
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 24.85 |
|
45 |
ДУДА
Андрій
|
| 99 | мс
| Волинська
| | 24.86 |
|
46 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 24.87 |
|
47 |
РАКОВ
Дмитро
|
| 00 | мс
| Львівська
| | 24.90 |
|
48 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| К
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 24.90 |
|
49 |
УШАКОВ
Дмитро
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 24.97 |
|
50 |
ПОЛИШВАЙКО
Данило
|
| 03 | кмс
| Миколаївська
| | 25.00 |
|
51 |
СТУПАК
Артем
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 25.12 |
|
52 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| Р
| 04 | кмс
| Київ
| | 25.14 |
|
53 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.21 |
|
54 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | кмс
| Харківська
| | 25.25 |
|
55 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 25.28 |
|
56 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| Р
| 06 | I
| Волинська
| | 25.28 |
|
57 |
БЄЛУГІН
Олександр
|
| 04 | кмс
| Вінницька
| | 25.29 |
|
58 |
ВЛАСОВ
Михайло
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 25.46 |
|
59 |
РОДЗИНСЬКИЙ
Андрій |
| 01 | мс
| Рівненська
| | 25.50 |
|
60 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
|
| 07 | II
| Запорізька
| | 25.52 |
|
61 |
ФОКОВ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.79 |
|
62 |
БРОВКО
Данило
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 25.79 |
|
63 |
САРАПІН
Даніїл |
| 05 | кмс
| Волинська
| | 25.83 |
|
64 |
ТКАЧ
Микола
|
| 05 | I
| Івано-Франківська
| | 25.88 |
|
65 |
ІГНАТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 25.90 |
|
66 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 25.98 |
|
67 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
|
| 03 | I
| Вінницька
| | 26.00 |
|
68 |
БИРИЦЬКИЙ
Гліб
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 26.04 |
|
69 |
ЛЯШУК
Ілля
|
| 06 | I
| Волинська
| | 26.32 |
|
70 |
СТАНКУЛ
Юрій
|
| 06 | I
| Одеська
| | 26.65 |
|
71 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ
Ілля
|
| 04 | I
| Волинська
| | 27.10 |
|
72 |
ГУЛЬКО
Ярослав
|
| 05 | II
| Хмельницька
| | 27.47 |
|
73 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
|
| 05 | I
| Одеська
| | 27.78 |
|
74 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
|
| 06 | III
| Хмельницька
| | 28.00 |
|
75 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
|
| 07 | III
| Хмельницька
| | 28.05 |
|
76 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 | II
| Київ
| | 28.16 |
|
77 |
ФОМОВ
Ілля
|
| 06 | II
| Хмельницька
| | 29.00 |
|
78 |
БОГАТИР
Тимофій
|
| 07 | II
| Хмельницька
| | 29.00 |
|
79 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Львівська
| | N/T |
|
80 |
ШВЕЦЬ
Михайло
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| О
| 98 | мсмк
| Запорізька
| | 22.49 |
|
2 |
ЛІННИК
Ілля
| О
| 01 | мс
| Київ
| | 22.94 |
|
3 |
ЛАКТІН
Владислав
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| | 23.10 |
|
4 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| О
| 98 | мс
| Тернопільська
| | 23.24 |
|
5 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
|
| 98 | мс
| Запорізька
| | 23.27 |
|
6 |
БОНДАР
Артем
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 23.34 |
|
7 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| Р
| 04 | мс
| Київ
| | 23.44 |
|
8 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| К
| 01 | мс
| Харківська
| | 23.45 |
|
|
100 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:09.62 |
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 1:11.97 |
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:12.22 |
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:12.31 |
|
5 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:12.89 |
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | мс
| Київська
| | 1:13.23 |
|
7 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.83 |
|
8 |
ШАХРАЙ
Олена
| К
| 06 | мс
| Чернівецька
| | 1:14.69 |
|
9 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | мс
| Полтавська
| | 1:14.80 |
|
10 |
ПАЛЬОХА
Христина
|
| 04 | кмс
| Київ
| | 1:15.06 |
|
11 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| К
| 07 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:15.24 |
|
12 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:16.42 |
|
13 |
СІРИК
Поліна
|
| 07 | I
| Запорізька
| | 1:16.42 |
|
14 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| Р
| 06 | I
| Чернівецька
| | 1:18.11 |
|
15 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 | кмс
| Херсонська
| | 1:18.50 |
|
16 |
ГОЛОВКО
Владислава
|
| 08 | кмс
| Кіровоградська
| | 1:18.82 |
|
17 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 | кмс
| Івано-Франківська
| | 1:19.00 |
|
18 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| Р
| 07 | кмс
| Тернопільська
| | 1:19.03 |
|
19 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
|
| 07 | I
| Чернівецька
| | 1:19.08 |
|
20 |
ДАНИЛИШИН
Софія
|
| 05 | кмс
| Львівська
| | 1:20.56 |
|
21 |
МАРТИШКО
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Миколаївська
| | 1:21.00 |
|
22 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| Р
| 07 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:21.19 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:11.03 |
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:11.54 |
|
3 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 1:12.10 |
|
4 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.92 |
|
5 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:13.97 |
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | мс
| Київська
| | 1:13.98 |
|
7 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:15.11 |
|
8 |
ШАХРАЙ
Олена
| К
| 06 | мс
| Чернівецька
| | 1:15.34 |
|
|
100 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | |
|
Розряди | мсмк | 59.54 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| О
| 04 | мс
| Київська
| | 1:01.88 |
|
2 |
КАПША
Юрій
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:02.08 |
|
3 |
ДМИТРУК
Владислав
| О
| 98 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:02.72 |
|
4 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| О
| 03 | мс
| Запорізька
| | 1:02.91 |
|
5 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| К
| 04 | мс
| Київська
| | 1:03.55 |
|
6 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:04.50 |
|
7 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 1:04.94 |
|
8 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
|
| 00 | мс
| Київська
| | 1:05.04 |
|
9 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:05.76 |
|
10 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Київська
| | 1:05.80 |
|
11 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:06.22 |
|
12 |
ПАВЛОВ
Нікіта
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 1:06.58 |
|
13 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| К
| 05 | кмс
| Чернівецька
| | 1:06.70 |
|
14 |
ГОША
Давід
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 1:06.72 |
|
15 |
ВЛАСОВ
Олександр
| Р
| 04 | кмс
| Харківська
| | 1:07.07 |
|
16 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 1:07.09 |
|
17 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:07.42 |
|
18 |
ЛЬВУТІН
Лев
| Р
| 07 | I
| Запорізька
| | 1:07.50 |
|
19 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 1:07.68 |
|
20 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 | II
| Запорізька
| | 1:08.00 |
|
21 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 | кмс
| Львівська
| | 1:08.50 |
|
22 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 1:08.69 |
|
23 |
МУХА
Олексій
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:09.91 |
|
24 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
|
| 03 | I
| Вінницька
| | 1:10.41 |
|
25 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
|
| 04 | кмс
| Тернопільська
| | 1:10.75 |
|
26 |
КОВАЛЬОВ
Олександр
|
| 06 | II
| Миколаївська
| | 1:11.00 |
|
27 |
ДАЦЮК
Андрій
|
| 04 | кмс
| Волинська
| | 1:11.12 |
|
28 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| Р
| 05 | кмс
| Хмельницька
| | 1:13.13 |
|
29 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| К
| 06 | I
| Львівська
| | 1:13.17 |
|
30 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| Р
| 06 | I
| Київ
| | 1:13.57 |
|
31 |
УСОВ
Марат
| К
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:14.40 |
|
32 |
ШУМІЛОВ
Гліб
|
| 07 | II
| Львівська
| | 1:18.76 |
|
33 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 1:21.79 |
|
34 |
ПОТАПОВ
Артем
|
| 07 | III
| Хмельницька
| | 1:21.84 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.85 | | | |
|
Розряди | мсмк | 59.54 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| К
| 04 | мс
| Київська
| | 1:02.41 |
|
2 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| О
| 04 | мс
| Київська
| | 1:02.98 |
|
3 |
КАПША
Юрій
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:03.19 |
|
4 |
ДМИТРУК
Владислав
| О
| 98 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:03.90 |
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| О
| 03 | мс
| Запорізька
| | 1:04.29 |
|
6 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:04.65 |
|
7 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 1:04.89 |
|
8 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
|
| 00 | мс
| Київська
| | 1:05.18 |
|
|
200 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:15.25 |
|
2 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 | мс
| Київ
| | 2:15.90 |
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| | 2:21.03 |
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 2:21.90 |
|
5 |
ГАРТМАН
Маргарита
| О
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:24.88 |
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| К
| 08 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:27.50 |
|
7 |
НЕТРЕБКО
Марія
| Р
| 07 | I
| Запорізька
| | 2:31.63 |
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:33.38 |
|
9 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| Р
| 08 | кмс
| Запорізька
| | 2:35.51 |
|
10 |
РИБАЛКО
Ольга
| Р
| 07 | I
| Київ
| | 2:39.66 |
|
11 |
РОМАН
Марія
| Р
| 06 | кмс
| Харківська
| | 2:45.06 |
|
12 |
ХРУНИК
Ангеліна
|
| 07 | I
| Тернопільська
| | N/T |
|
13 |
ТРАЧУК
Влада
|
| 08 | кмс
| Рівненська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.92 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.35 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.35 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:08.42 | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:19.82 |
|
2 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 | мс
| Київ
| | 2:19.94 |
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 | мс
| Полтавська
| | 2:23.95 |
|
4 |
ТЮТЮННИК
Софія
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:24.16 |
|
5 |
НЕТРЕБКО
Марія
| Р
| 07 | I
| Запорізька
| | 2:25.56 |
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| К
| 08 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:26.95 |
|
7 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 2:27.03 |
|
8 |
ГАРТМАН
Маргарита
| О
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:27.62 |
|
|
200 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 1:57.82 |
|
2 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:02.37 |
|
3 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:05.72 |
|
4 |
ДОРОГОВ
Микита
| О
| 99 | мс
| Одеська
| | 2:05.85 |
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.46 |
|
6 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 2:08.50 |
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.62 |
|
8 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 2:08.85 |
|
9 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
|
| 03 | мс
| Одеська
| | 2:08.92 |
|
10 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 | мс
| Київ
| | 2:09.45 |
|
11 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| | 2:12.96 |
|
12 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | кмс
| Київ
| | 2:15.31 |
|
13 |
КОТЕНКО
Микола
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 2:17.95 |
|
14 |
ТКАЧЕНКО
Данііл |
| 07 | I
| Київ
| | 2:18.98 |
|
15 |
МЕЛЕШКО
Ігор
|
| 08 | II
| Запорізька
| | 2:22.84 |
|
16 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
|
| 06 | II
| Дніпропетровська
| | 2:24.05 |
|
17 |
ІВАНОВ
Денис
|
| 04 | I
| Кіровоградська
| | 2:25.46 |
|
18 |
ВОЙТЮК
Юрій
|
| 05 | II
| Львівська
| | 2:25.65 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 2:00.08 |
|
2 |
ДОРОГОВ
Микита
| О
| 99 | мс
| Одеська
| | 2:05.55 |
|
3 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 2:07.33 |
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:07.45 |
|
5 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| | 2:07.72 |
|
6 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 2:08.12 |
|
7 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.42 |
|
8 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.46 |
|
|
200 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.61 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| О
| 00 | мс
| Харківська
| | 2:15.67 |
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| К
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:19.81 |
|
3 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| О
| 05 | мс
| Київ
| | 2:19.85 |
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:21.00 |
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:23.30 |
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | мс
| Рівненська
| | 2:23.79 |
|
7 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська
| | 2:27.24 |
|
8 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | мс
| Одеська
| | 2:28.24 |
|
9 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | мс
| Хмельницька
| | 2:28.47 |
|
10 |
ЗУБРИЧ
Поліна
| К
| 07 | кмс
| Миколаївська
| | 2:29.00 |
|
11 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:29.64 |
|
12 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
|
| 05 | кмс
| Київська
| | 2:29.76 |
|
13 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:30.47 |
|
14 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| К
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 2:30.88 |
|
15 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| К
| 07 | кмс
| Київ
| | 2:31.50 |
|
16 |
МАРТИНОВА
Альона
| К
| 07 | кмс
| Донецька
| | 2:31.67 |
|
17 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 2:31.76 |
|
18 |
ШИЯН
Поліна
| Р
| 07 | I
| Київ
| | 2:35.09 |
|
19 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 | I
| Чернівецька
| | 2:35.61 |
|
20 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана-Марія | К
| 06 | кмс
| Тернопільська
| | 2:35.71 |
|
21 |
ТКАЧЕНКО
Анна
|
| 08 | II
| Вінницька
| | 2:40.00 |
|
22 |
СІМОЧКІНА
Варвара
|
| 07 | I
| Одеська
| | 2:44.65 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:18.41 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.61 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
A-фінал |
1 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| О
| 00 | мс
| Харківська
| | 2:21.80 |
|
2 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| О
| 05 | мс
| Київ
| | 2:24.89 |
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:25.12 |
|
4 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | мс
| Рівненська
| | 2:25.19 |
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:26.43 |
|
6 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська
| | 2:26.45 |
|
7 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| К
| 07 | кмс
| Київ
| | 2:28.90 |
|
8 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
|
| 05 | кмс
| Київська
| | 2:29.01 |
|
|
200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 | мс
| Київська
| | 2:00.80 |
|
2 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 2:04.03 |
|
3 |
КРАЛЯ
Павло
| К
| 04 | мс
| Рівненська
| | 2:05.86 |
|
4 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | мс
| Одеська
| | 2:06.89 |
|
5 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| О
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:07.15 |
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:07.79 |
|
7 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 2:10.40 |
|
8 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 2:12.34 |
|
9 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | мс
| Волинська
| | 2:13.30 |
|
10 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 2:13.44 |
|
11 |
НЕЧИДЮК
Максим
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 2:13.60 |
|
12 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| Р
| 05 | кмс
| Одеська
| | 2:15.08 |
|
13 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| | 2:15.24 |
|
14 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 2:17.00 |
|
15 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 2:17.20 |
|
16 |
МАРТИНОВ
Віталій
|
| 08 | II
| Харківська
| | 2:18.60 |
|
17 |
КУСЬ
Олег
|
| 02 | мс
| Львівська
| | 2:19.43 |
|
18 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| К
| 06 | кмс
| Кіровоградська
| | 2:20.00 |
|
19 |
ПЯТНОЧКО
Влад
|
| 04 | кмс
| Львівська
| | 2:20.48 |
|
20 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| Р
| 06 | I
| Закарпатська
| | 2:20.72 |
|
21 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 2:21.68 |
|
22 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 | II
| Київ
| | 2:28.98 |
|
23 |
ЯЩИШИН
Яромир
|
| 06 | II
| Львівська
| | 2:29.79 |
|
24 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
|
| 06 | III
| Хмельницька
| | 2:35.00 |
|
25 |
БОГАТИР
Тимофій
|
| 07 | II
| Хмельницька
| | 2:35.00 |
|
26 |
ФОМОВ
Ілля
|
| 06 | II
| Хмельницька
| | 2:36.00 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | мс
| Одеська
| | 2:04.97 |
|
2 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 2:05.15 |
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 | мс
| Київська
| | 2:08.31 |
|
4 |
КРАЛЯ
Павло
| К
| 04 | мс
| Рівненська
| | 2:08.35 |
|
5 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| О
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.64 |
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.80 |
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 2:10.88 |
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 2:11.69 |
|
|
400 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.02 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:19.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:23.88 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:07.77 | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська
| | 4:19.41 |
|
2 |
ШАЄНКО
Владислава
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:20.64 |
|
3 |
СТЕЦЕНКО
Анна
|
| 92 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:26.16 |
|
4 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 | мс
| Київська
| | 4:29.77 |
|
5 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 | мс
| Київська
| | 4:34.05 |
|
6 |
ЗЕВІНА
Олександра
| К
| 06 | кмс
| Київ
| | 4:35.68 |
|
7 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| К
| 08 | кмс
| Київ
| | 4:45.41 |
|
8 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| Р
| 06 | кмс
| Чернівецька
| | 4:46.25 |
|
9 | ГРИМАЛЮК
Анастасія
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:48.90 |
|
10 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
|
| 08 | I
| Рівненська
| | 4:52.82 |
|
11 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| К
| 08 | I
| Харківська
| | 4:53.41 |
|
12 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| К
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 4:54.54 |
|
13 |
КИРИЛЮК
Марія
|
| 08 | I
| Закарпатська
| | 5:05.79 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.10 | Яна Клочкова | 04.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:10.11 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:10.11 | Яна Клочкова | 01.08.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:15.96 | Ольга Береснєва | 12.07.1999 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:14.02 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:19.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:23.88 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:07.77 | мс | 4:35.00 | кмс | 4:49.00 | I | 5:12.00 | II | 5:47.00 | III | 6:37.00 | I юн | 7:37.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
СНІТКО
Карина
| О
| 04 | мс
| Харківська
| | 4:27.95 |
|
2 |
ШАЄНКО
Владислава
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:29.82 |
|
3 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 | мс
| Київська
| | 4:30.21 |
|
4 |
СТЕЦЕНКО
Анна
|
| 92 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:35.12 |
|
5 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 | мс
| Київська
| | 4:36.92 |
|
6 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| Р
| 06 | кмс
| Чернівецька
| | 4:38.61 |
|
7 |
ЗЕВІНА
Олександра
| К
| 06 | кмс
| Київ
| | 4:39.25 |
|
8 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| К
| 08 | кмс
| Київ
| | 4:46.54 |
|
|
400 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:01.17 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:47.72 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 3:57.92 |
|
2 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:03.35 |
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
| О
| 03 | мс
| Донецька
| | 4:03.66 |
|
4 |
ЧОБАНЯН
Данило
| К
| 04 | мс
| Донецька
| | 4:05.07 |
|
5 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| К
| 03 | мс
| Харківська
| | 4:05.13 |
|
6 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| К
| 05 | кмс
| Чернівецька
| | 4:06.70 |
|
7 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 4:06.74 |
|
8 |
ЮЗВА
Максим
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 4:10.57 |
|
9 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:13.48 |
|
10 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| Р
| 04 | кмс
| Київ
| | 4:15.13 |
|
11 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:16.07 |
|
12 |
КОРЖ
Дмитрій | К
| 04 | мс
| Київ
| | 4:17.59 |
|
13 |
ЖУЛІН
Єгор
|
| 03 | мс
| Київ
| | 4:18.26 |
|
14 |
КРАСІН
Михайло
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 4:21.81 |
|
15 |
РУБЛЬОВ
Ян
| Р
| 07 | кмс
| Рівненська
| | 4:25.60 |
|
16 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 4:28.05 |
|
17 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| Р
| 05 | кмс
| Миколаївська
| | 4:30.00 |
|
18 |
БОЙКО
Дмитро
|
| 06 | I
| Харківська
| | 4:33.05 |
|
19 |
КРАВЧЕНКО
Микита
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 4:33.18 |
|
20 | ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 | I
| Чернівецька
| | 4:35.34 |
|
21 |
РАЗІНЬКОВ
Артем
|
| 07 | I
| Харківська
| | 4:37.06 |
|
22 |
ПУШНОВ
Тимофій
|
| 06 | I
| Харківська
| | 4:39.78 |
|
23 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:01.17 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:47.72 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:03.56 |
|
2 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 4:05.37 |
|
3 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| К
| 03 | мс
| Харківська
| | 4:05.93 |
|
4 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| К
| 05 | кмс
| Чернівецька
| | 4:08.06 |
|
5 |
ЧОБАНЯН
Данило
| К
| 04 | мс
| Донецька
| | 4:09.59 |
|
6 |
ЮЗВА
Максим
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 4:10.02 |
|
7 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 4:10.10 |
|
8 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:13.31 |
|
|