МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ

* Останнє оновлення: 2020-12-06 16:42:37 *
Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   800 м За часом Заявки Стартовий Результати
1500 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
03.12.2020 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Жінки 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати

03.12.2020
1. Жінки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 25.77
2. ЖУКОВА Марія КИЇ 26.44
3. ДИВАК Марія К.О 26.59
2. Чоловіки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕВЦОВ Сергій ЗПР 22.43
2. ЛІННИК Ілля КИЇ 22.94
3. КОМПАНІЄЦЬ Кирило ЗПР 23.04
3. Жінки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ІСАЄВА Каміла ДПР 1:10.75
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:10.90
3. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 1:12.28
4. Чоловіки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 1:01.92
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 1:02.08
3. КАПША Юрій ДПР 1:02.43
5. Жінки 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:17.10
2. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:18.13
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:21.53
6. Чоловіки 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КЕСІЛЬ Денис ДПР 2:01.39
2. ДОРОГОВ Микита ОДС 2:02.65
3. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:03.31
7. Жінки 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 2:18.35
2. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 2:22.94
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 2:23.34
8. Чоловіки 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОСЯН Юрій ОДС 2:04.77
2. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:04.93
3. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 2:05.23
9. Жінки 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 4:21.10
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 4:22.82
3. ФІСЕНКО Надія К.О 4:29.74
10. Чоловіки 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 3:59.08
2. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 4:01.86
3. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр ЧВЦ 4:04.29
04.12.2020 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 400 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 400 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Чоловіки 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

04.12.2020
1. Жінки 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ІСАЄВА Каміла ДПР 32.34
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 32.58
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 32.73
2. Чоловіки 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 27.86
2. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 28.09
3. КАПША Юрій ДПР 28.40
3. Жінки 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 56.05
2. СНІТКО Карина ХРК 57.36
3. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 58.57
4. Чоловіки 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕВЦОВ Сергій ЗПР 49.31
2. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 50.17
3. БОНДАР Артем РВН 50.60
5. Жінки 400 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ДОЛАВРУК Яна К.О 5:02.73
2. МАНІКО Ніколь ЗКР 5:05.61
3. АФАНАСЬЄВА Тетяна ДПР 5:05.71
6. Чоловіки 400 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 4:22.18
2. ДОРОГОВ Микита ОДС 4:31.41
3. ДЕНИСОВ Олександр ДОН 4:32.59
7. Жінки 1500 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 17:54.00
2. ІВАНОВА Надія ЗПР 17:59.85
3. БОНДАРЕНКО Марія К.О 18:00.02
8. Чоловіки 800 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 8:14.52
2. ЧОБАНЯН Данило ДОН 8:27.22
3. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр ЧВЦ 8:33.18
05.12.2020 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати

05.12.2020
1. Жінки 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 29.43
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 30.20
3. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 30.31
2. Чоловіки 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 26.01
2. КУСЬ Олег ЛЬВ 26.32
3. КОСЯН Юрій ОДС 26.76
3. Жінки 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:32.17
2. КРАСІНА Анастасія ДПР 2:39.73
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 2:39.92
4. Чоловіки 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КАПША Юрій ДПР 2:16.68
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 2:17.33
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 2:18.89
5. Жінки 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШАЄНКО Владислава ДПР 2:03.15
2. СНІТКО Карина ХРК 2:04.59
3. ТУГАЙ Валерія ПЛТ 2:08.41
6. Чоловіки 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:51.25
2. ЖИРОВ Микита ДОН 1:52.54
3. ДОРОГОВ Микита ОДС 1:53.55
7. Жінки 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:01.67
2. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 1:02.51
3. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 1:02.76
8. Чоловіки 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЛЕМЕШКО Любомир ПЛТ 53.04
2. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 54.02
3. КЕСІЛЬ Денис ДПР 54.38
06.12.2020 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 200 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 200 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати

06.12.2020 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 27.52
2. СНІТКО Карина ХРК 27.74
3. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 27.81
2. Чоловіки 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОВОРОВ Андрій ДПР 23.31
2. ЛЕМЕШКО Любомир ПЛТ 24.24
3. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 24.67
3. Жінки 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:21.04
2. ІСАЄВА Каміла ДПР 2:21.54
3. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:23.90
4. Чоловіки 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:02.93
2. ДОРОГОВ Микита ОДС 2:03.72
3. ЧОБОТАР Артем ДПР 2:06.71
5. Жінки 800 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ШАЄНКО Владислава ДПР 9:15.92
2. СТЕЦЕНКО Анна ДПР 9:17.60
3. БОНДАРЕНКО Марія К.О 9:25.19
6. Чоловіки 1500 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 15:50.48
2. ЧОБАНЯН Данило ДОН 16:06.10
3. БОЛДИРЕВ Мирослав КИЇ 16:31.21
7. Жінки 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 1:03.16
2. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 1:04.20
3. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:04.57
8. Чоловіки 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 55.87
2. КОСЯН Юрій ОДС 57.17
3. КУСЬ Олег ЛЬВ 57.63