200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:53.69 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:46.62 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
попередні запливи |
53 / 52 / 0 / 1 |
1 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:51.70
| мс
| 761
|
|
|
|
| 50: |
25.09
| 100: |
53.14
(28.05)
| 150: |
1:22.01
(28.87)
| 200: |
1:51.70
(29.69)
|
|
2 |
ЖИРОВ
Микита
| О
| 03 | мс
| Донецька
| |
1:53.89
| мс
| 718
| +2.19
|
|
|
| 50: |
25.64
| 100: |
53.97
(28.33)
| 150: |
1:23.72
(29.75)
| 200: |
1:53.89
(30.17)
|
|
3 |
ДОРОГОВ
Микита
| О
| 99 | мс
| Одеська
| |
1:54.03
| мс
| 715
| +2.33
|
|
|
| 50: |
26.60
| 100: |
55.72
(29.12)
| 150: |
1:25.06
(29.34)
| 200: |
1:54.03
(28.97)
|
|
4 |
ЛАКТІН
Владислав
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| |
1:54.30
| мс
| 710
| +2.60
|
|
|
| 50: |
26.69
| 100: |
54.79
(28.10)
| 150: |
1:24.89
(30.10)
| 200: |
1:54.30
(29.41)
|
|
5 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:54.86
| мс
| 700
| +3.16
|
|
|
| 50: |
25.75
| 100: |
54.79
(29.04)
| 150: |
1:24.39
(29.60)
| 200: |
1:54.86
(30.47)
|
|
6 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| |
1:55.02
| мс
| 697
| +3.32
|
|
|
| 50: |
26.19
| 100: |
55.42
(29.23)
| 150: |
1:25.02
(29.60)
| 200: |
1:55.02
(30.00)
|
|
7 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська
| |
1:55.33
| мс
| 691
| +3.63
|
|
|
| 50: |
26.15
| 100: |
55.83
(29.68)
| 150: |
1:25.32
(29.49)
| 200: |
1:55.33
(30.01)
|
|
8 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| |
1:56.02
| мс
| 679
| +4.32
|
|
|
| 50: |
25.32
| 100: |
53.97
(28.65)
| 150: |
1:24.82
(30.85)
| 200: |
1:56.02
(31.20)
|
|
9 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| К
| 03 | мс
| Харківська
| |
1:56.57
| мс
| 669
| +4.87
|
|
|
| 50: |
27.11
| 100: |
56.25
(29.14)
| 150: |
1:26.59
(30.34)
| 200: |
1:56.57
(29.98)
|
|
10 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| К
| 02 | мс
| Київ
| |
1:56.65
| мс
| 668
| +4.95
|
|
|
| 50: |
27.28
| 100: |
56.70
(29.42)
| 150: |
1:26.67
(29.97)
| 200: |
1:56.65
(29.98)
|
|
11 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| К
| 05 | кмс
| Чернівецька
| |
1:56.66
| мс
| 668
| +4.96
|
|
|
| 50: |
27.75
| 100: |
57.32
(29.57)
| 150: |
1:26.66
(29.34)
| 200: |
1:56.66
(30.00)
|
|
12 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
|
| 05 | I
| Київ
| |
1:56.78
| мс
| 666
| +5.08
|
|
|
| 50: |
27.45
| 100: |
57.41
(29.96)
| 150: |
1:28.54
(31.13)
| 200: |
1:56.78
(28.24)
|
|
13 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| К
| 05 | мс
| Одеська
| |
1:56.93
| мс
| 663
| +5.23
|
|
|
| 50: |
27.03
| 100: |
56.14
(29.11)
| 150: |
1:26.17
(30.03)
| 200: |
1:56.93
(30.76)
|
|
14 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:57.17
| кмс
| 659
| +5.47
|
|
|
| 50: |
27.41
| 100: |
56.93
(29.52)
| 150: |
1:27.44
(30.51)
| 200: |
1:57.17
(29.73)
|
|
15 |
ЖУЛІН
Єгор
|
| 03 | мс
| Київ
| |
1:57.45
| кмс
| 655
| +5.75
|
|
|
| 50: |
27.69
| 100: |
57.73
(30.04)
| 150: |
1:27.32
(29.59)
| 200: |
1:57.45
(30.13)
|
|
16 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 | мс
| Рівненська
| |
1:57.65
| кмс
| 651
| +5.95
|
|
|
| 50: |
26.40
| 100: |
56.28
(29.88)
| 150: |
1:26.64
(30.36)
| 200: |
1:57.65
(31.01)
|
|
17 |
ІГНАТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Одеська
| |
1:58.03
| кмс
| 645
| +6.33
|
|
|
| 50: |
28.01
| 100: |
58.23
(30.22)
| 150: |
1:27.71
(29.48)
| 200: |
1:58.03
(30.32)
|
|
18 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| Р
| 04 | кмс
| Київ
| |
1:58.90
| кмс
| 631
| +7.20
|
|
|
| 50: |
27.44
| 100: |
56.82
(29.38)
| 150: |
1:27.74
(30.92)
| 200: |
1:58.90
(31.16)
|
|
19 |
БРОВКО
Данило
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:59.08
| кмс
| 628
| +7.38
|
|
|
| 50: |
| 100: |
57.45
(57.45)
| 150: |
1:28.17
(30.72)
| 200: |
1:59.08
(30.91)
|
|
20 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| |
1:59.34
| кмс
| 624
| +7.64
|
|
|
| 50: |
27.38
| 100: |
56.92
(29.54)
| 150: |
1:28.01
(31.09)
| 200: |
1:59.34
(31.33)
|
|
21 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| |
1:59.41
| кмс
| 623
| +7.71
|
|
|
| 50: |
28.53
| 100: |
58.82
(30.29)
| 150: |
1:29.27
(30.45)
| 200: |
1:59.41
(30.14)
|
|
22 |
МАЛЄЄВ
Андрій
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:59.42
| кмс
| 623
| +7.72
|
|
|
| 50: |
26.71
| 100: |
57.22
(30.51)
| 150: |
1:28.03
(30.81)
| 200: |
1:59.42
(31.39)
|
|
23 |
КУДІНОВ
Микита
| К
| 06 | кмс
| Харківська
| |
2:00.14
| кмс
| 611
| +8.44
|
|
|
| 50: |
26.90
| 100: |
57.10
(30.20)
| 150: |
1:28.23
(31.13)
| 200: |
2:00.14
(31.91)
|
|
24 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| К
| 06 | кмс
| Кіровоградська
| |
2:00.46
| кмс
| 607
| +8.76
|
|
|
| 50: |
27.89
| 100: |
58.15
(30.26)
| 150: |
1:29.46
(31.31)
| 200: |
2:00.46
(31.00)
|
|
25 |
ЧОБАНЯН
Данило
| К
| 04 | мс
| Донецька
| |
2:00.48
| кмс
| 606
| +8.78
|
|
|
| 50: |
27.59
| 100: |
58.18
(30.59)
| 150: |
1:29.39
(31.21)
| 200: |
2:00.48
(31.09)
|
|
26 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| |
2:00.70
| кмс
| 603
| +9.00
|
|
|
| 50: |
28.73
| 100: |
59.61
(30.88)
| 150: |
1:30.09
(30.48)
| 200: |
2:00.70
(30.61)
|
|
27 |
РОДЗИНСЬКИЙ
Андрій
|
| 01 | мс
| Рівненська
| |
2:00.79
| кмс
| 602
| +9.09
|
|
|
| 50: |
27.10
| 100: |
58.50
(31.40)
| 150: |
1:29.46
(30.96)
| 200: |
2:00.79
(31.33)
|
|
28 |
ЮЗВА
Максим
|
| 03 | мс
| Волинська
| |
2:01.17
| кмс
| 596
| +9.47
|
|
|
| 50: |
28.11
| 100: |
| 150: |
1:29.65
(1:01.54)
| 200: |
2:01.17
(31.52)
|
|
29 |
РУБЛЬОВ
Ян
| Р
| 07 | кмс
| Рівненська
| |
2:01.50
| кмс
| 591
| +9.80
|
|
|
| 50: |
28.72
| 100: |
59.80
(31.08)
| 150: |
1:31.60
(31.80)
| 200: |
2:01.50
(29.90)
|
|
30 |
САРАПІН
Даніїл
|
| 05 | кмс
| Волинська
| |
2:02.04
| кмс
| 583
| +10.34
|
|
|
| 50: |
28.51
| 100: |
59.63
(31.12)
| 150: |
1:31.16
(31.53)
| 200: |
2:02.04
(30.88)
|
|
31 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
|
| 06 | I
| Рівненська
| |
2:03.09
| кмс
| 569
| +11.39
|
|
|
| 50: |
28.82
| 100: |
1:00.46
(31.64)
| 150: |
1:32.06
(31.60)
| 200: |
2:03.09
(31.03)
|
|
32 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
|
| 96 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:03.86
| кмс
| 558
| +12.16
|
|
|
| 50: |
28.54
| 100: |
1:00.34
(31.80)
| 150: |
1:31.49
(31.15)
| 200: |
2:03.86
(32.37)
|
|
33 |
ВЛАСОВ
Михайло
|
| 04 | кмс
| Харківська
| |
2:03.92
| кмс
| 557
| +12.22
|
|
|
| 50: |
27.48
| 100: |
59.25
(31.77)
| 150: |
1:31.74
(32.49)
| 200: |
2:03.92
(32.18)
|
|
34 |
УШАКОВ
Дмитро
|
| 04 | кмс
| Харківська
| |
2:04.06
| I
| 555
| +12.36
|
|
|
| 50: |
27.70
| 100: |
57.76
(30.06)
| 150: |
1:30.28
(32.52)
| 200: |
2:04.06
(33.78)
|
|
35 |
КРАВЧЕНКО
Микита
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| |
2:04.35
| I
| 551
| +12.65
|
|
|
| 50: |
27.59
| 100: |
59.53
(31.94)
| 150: |
1:32.50
(32.97)
| 200: |
2:04.35
(31.85)
|
|
36 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 | мс
| Волинська
| |
2:04.55
| I
| 549
| +12.85
|
|
|
| 50: |
27.23
| 100: |
57.45
(30.22)
| 150: |
1:29.69
(32.24)
| 200: |
2:04.55
(34.86)
|
|
37 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 | мс
| Закарпатська
| |
2:04.66
| I
| 547
| +12.96
|
|
|
| 50: |
26.56
| 100: |
56.67
(30.11)
| 150: |
1:30.03
(33.36)
| 200: |
2:04.66
(34.63)
|
|
38 |
ФОКОВ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:05.32
| I
| 539
| +13.62
|
|
|
| 50: |
28.03
| 100: |
58.48
(30.45)
| 150: |
1:31.44
(32.96)
| 200: |
2:05.32
(33.88)
|
|
39 |
КОРЖ
Дмитрій
| К
| 04 | мс
| Київ
| |
2:05.72
| I
| 534
| +14.02
|
|
|
| 50: |
29.92
| 100: |
1:02.71
(32.79)
| 150: |
1:35.54
(32.83)
| 200: |
2:05.72
(30.18)
|
|
40 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| Р
| 05 | кмс
| Миколаївська
| |
2:05.90
| I
| 531
| +14.20
|
|
|
| 50: |
28.79
| 100: |
1:01.07
(32.28)
| 150: |
1:33.59
(32.52)
| 200: |
2:05.90
(32.31)
|
|
41 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| Р
| 05 | кмс
| Одеська
| |
2:06.72
| I
| 521
| +15.02
|
|
|
| 50: |
29.08
| 100: |
1:01.26
(32.18)
| 150: |
1:33.93
(32.67)
| 200: |
2:06.72
(32.79)
|
|
42 |
КРАСІН
Михайло
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| |
2:07.01
| I
| 517
| +15.31
|
|
|
| 50: |
28.70
| 100: |
1:01.13
(32.43)
| 150: |
1:34.39
(33.26)
| 200: |
2:07.01
(32.62)
|
|
43 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
|
| 05 | I
| Одеська
| |
2:07.71
| I
| 509
| +16.01
|
|
|
| 50: |
29.78
| 100: |
1:02.60
(32.82)
| 150: |
1:35.49
(32.89)
| 200: |
2:07.71
(32.22)
|
|
43 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
|
| 07 | II
| Запорізька
| |
2:07.71
| I
| 509
| +16.01
|
|
|
| 50: |
29.66
| 100: |
1:02.12
(32.46)
| 150: |
1:35.02
(32.90)
| 200: |
2:07.71
(32.69)
|
|
45 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:08.92
| I
| 495
| +17.22
|
|
|
| 50: |
28.12
| 100: |
59.68
(31.56)
| 150: |
1:33.56
(33.88)
| 200: |
2:08.92
(35.36)
|
|
45 |
ПУШНОВ
Тимофій
|
| 06 | I
| Харківська
| |
2:08.92
| I
| 495
| +17.22
|
|
|
| 50: |
29.37
| 100: |
1:03.94
(34.57)
| 150: |
1:37.76
(33.82)
| 200: |
2:08.92
(31.16)
|
|
47 |
ЛЯШУК
Ілля
|
| 06 | I
| Волинська
| |
2:10.87
| I
| 473
| +19.17
|
|
|
| 50: |
29.45
| 100: |
1:03.22
(33.77)
| 150: |
1:37.25
(34.03)
| 200: |
2:10.87
(33.62)
|
|
48 |
РАЗІНЬКОВ
Артем
|
| 07 | I
| Харківська
| |
2:11.84
| I
| 463
| +20.14
|
|
|
| 50: |
29.88
| 100: |
1:03.25
(33.37)
| 150: |
1:38.43
(35.18)
| 200: |
2:11.84
(33.41)
|
|
49 |
БОГАТИР
Тимофій
|
| 07 | II
| Хмельницька
| |
2:21.13
| II
| 377
| +29.43
|
|
|
| 50: |
32.13
| 100: |
1:08.49
(36.36)
| 150: |
1:45.62
(37.13)
| 200: |
2:21.13
(35.51)
|
|
50 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
|
| 06 | III
| Хмельницька
| |
2:24.26
| II
| 353
| +32.56
|
|
|
| 50: |
31.94
| 100: |
1:09.50
(37.56)
| 150: |
1:48.21
(38.71)
| 200: |
2:24.26
(36.05)
|
|
51 |
ГУЛЬКО
Ярослав
|
| 05 | II
| Хмельницька
| |
2:24.51
| II
| 351
| +32.81
|
|
|
| 50: |
31.48
| 100: |
1:09.38
(37.90)
| 150: |
1:48.86
(39.48)
| 200: |
2:24.51
(35.65)
|
|
52 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
|
| 07 | III
| Хмельницька
| |
2:26.41
| II
| 338
| +34.71
|
|
|
| 50: |
31.86
| 100: |
1:08.44
(36.58)
| 150: |
1:47.39
(38.95)
| 200: |
2:26.41
(39.02)
|
|
|
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 | мс
| Одеська
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:53.69 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:46.62 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
Збірна (О) | О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:51.25
| мс
| 770
|
|
|
|
| 50: |
25.19
| 100: |
53.45
(28.26)
| 150: |
1:22.06
(28.61)
| 200: |
1:51.25
(29.19)
|
|
2 |
ЖИРОВ
Микита
| О
| 03 | мс
| Донецька
| |
1:52.54
| мс
| 744
| +1.29
|
|
|
| 50: |
25.78
| 100: |
54.00
(28.22)
| 150: |
1:22.97
(28.97)
| 200: |
1:52.54
(29.57)
|
|
3 |
ДОРОГОВ
Микита
| О
| 99 | мс
| Одеська
| |
1:53.55
| мс
| 724
| +2.30
|
|
|
| 50: |
26.70
| 100: |
55.78
(29.08)
| 150: |
1:24.64
(28.86)
| 200: |
1:53.55
(28.91)
|
|
4 |
ЛАКТІН
Владислав
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| |
1:53.69
| мс
| 722
| +2.44
|
|
|
| 50: |
26.60
| 100: |
55.31
(28.71)
| 150: |
1:24.51
(29.20)
| 200: |
1:53.69
(29.18)
|
|
5 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| |
1:53.92
| мс
| 717
| +2.67
|
|
|
| 50: |
26.09
| 100: |
54.75
(28.66)
| 150: |
1:24.84
(30.09)
| 200: |
1:53.92
(29.08)
|
|
6 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| |
1:54.12
| мс
| 714
| +2.87
|
|
|
| 50: |
26.79
| 100: |
56.53
(29.74)
| 150: |
1:25.75
(29.22)
| 200: |
1:54.12
(28.37)
|
|
7 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| О
| 02 | мс
| Харківська
| |
1:54.76
| мс
| 702
| +3.51
|
|
|
| 50: |
26.23
| 100: |
56.11
(29.88)
| 150: |
1:25.31
(29.20)
| 200: |
1:54.76
(29.45)
|
|
8 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
1:56.65
| мс
| 668
| +5.40
|
|
|
| 50: |
26.00
| 100: |
55.68
(29.68)
| 150: |
1:25.75
(30.07)
| 200: |
1:56.65
(30.90)
|
|
|