200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
26 / 26 / 0 / 0 |
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) | К
| 05 | мс
| Одеська
| |
2:04.97
| мс
| 718
|
|
|
2 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| |
2:05.15
| мс
| 715
| +0.18
|
|
|
| 50: |
29.31
| 100: |
1:01.38
(32.07)
| 150: |
1:33.29
(31.91)
| 200: |
2:05.15
(31.86)
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 | мс
| Київська
| |
2:08.31
| мс
| 663
| +3.34
|
|
|
| 50: |
30.50
| 100: |
1:03.85
(33.35)
| 150: |
1:37.03
(33.18)
| 200: |
2:08.31
(31.28)
|
|
4 |
КРАЛЯ
Павло
| К
| 04 | мс
| Рівненська
| |
2:08.35
| мс
| 663
| +3.38
|
|
|
| 50: |
31.18
| 100: |
1:03.04
(31.86)
| 150: |
1:36.20
(33.16)
| 200: |
2:08.35
(32.15)
|
|
5 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| О
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:08.64
| мс
| 658
| +3.67
|
|
|
| 50: |
29.67
| 100: |
1:01.56
(31.89)
| 150: |
| 200: |
2:08.64
(1:07.08)
|
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:08.80
| мс
| 656
| +3.83
|
|
|
| 50: |
30.81
| 100: |
1:03.08
(32.27)
| 150: |
1:36.06
(32.98)
| 200: |
2:08.80
(32.74)
|
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| |
2:10.88
| кмс
| 625
| +5.91
|
|
|
| 50: |
30.34
| 100: |
1:03.02
(32.68)
| 150: |
1:33.78
(30.76)
| 200: |
2:10.88
(37.10)
|
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| |
2:11.69
| кмс
| 613
| +6.72
|
|
|
| 50: |
30.44
| 100: |
1:04.73
(34.29)
| 150: |
1:39.26
(34.53)
| 200: |
2:11.69
(32.43)
|
|
9 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| |
2:13.12
| кмс
| 594
| +8.15
|
|
|
| 50: |
31.12
| 100: |
1:04.39
(33.27)
| 150: |
1:38.71
(34.32)
| 200: |
2:13.12
(34.41)
|
|
10 |
КУСЬ
Олег
|
| 02 | мс
| Львівська
| |
2:13.94
| кмс
| 583
| +8.97
|
|
|
| 50: |
29.96
| 100: |
1:04.52
(34.56)
| 150: |
1:39.26
(34.74)
| 200: |
2:13.94
(34.68)
|
|
11 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | мс
| Волинська
| |
2:14.07
| кмс
| 581
| +9.10
|
|
|
| 50: |
30.94
| 100: |
1:04.56
(33.62)
| 150: |
1:39.51
(34.95)
| 200: |
2:14.07
(34.56)
|
|
12 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| Р
| 05 | кмс
| Одеська
| |
2:14.08
| кмс
| 581
| +9.11
|
|
|
| 50: |
30.80
| 100: |
1:04.14
(33.34)
| 150: |
1:38.79
(34.65)
| 200: |
2:14.08
(35.29)
|
|
13 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 | мс
| Київська
| |
2:14.71
| кмс
| 573
| +9.74
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:04.42
(33.94)
| 150: |
1:39.38
(34.96)
| 200: |
2:14.71
(35.33)
|
|
14 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| |
2:16.17
| кмс
| 555
| +11.20
|
|
|
| 50: |
28.99
| 100: |
1:01.99
(33.00)
| 150: |
1:38.45
(36.46)
| 200: |
2:16.17
(37.72)
|
|
15 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| |
2:16.20
| кмс
| 554
| +11.23
|
|
|
| 50: |
31.33
| 100: |
1:05.30
(33.97)
| 150: |
1:40.88
(35.58)
| 200: |
2:16.20
(35.32)
|
|
16 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| |
2:16.48
| кмс
| 551
| +11.51
|
|
|
| 50: |
30.50
| 100: |
1:05.27
(34.77)
| 150: |
1:40.02
(34.75)
| 200: |
2:16.48
(36.46)
|
|
17 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 | I
| Закарпатська
| |
2:17.57
| I
| 538
| +12.60
|
|
|
| 50: |
31.98
| 100: |
1:06.24
(34.26)
| 150: |
1:42.21
(35.97)
| 200: |
2:17.57
(35.36)
|
|
18 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| Р
| 06 | I
| Закарпатська
| |
2:18.58
| I
| 526
| +13.61
|
|
|
| 50: |
31.16
| 100: |
1:06.63
(35.47)
| 150: |
1:42.98
(36.35)
| 200: |
2:18.58
(35.60)
|
|
19 |
МАРТИНОВ
Віталій
|
| 08 | II
| Харківська
| |
2:19.20
| I
| 519
| +14.23
|
|
|
| 50: |
32.42
| 100: |
1:07.30
(34.88)
| 150: |
1:44.03
(36.73)
| 200: |
2:19.20
(35.17)
|
|
20 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| К
| 06 | кмс
| Кіровоградська
| |
2:21.98
| I
| 489
| +17.01
|
|
|
| 50: |
30.84
| 100: |
1:05.65
(34.81)
| 150: |
1:43.44
(37.79)
| 200: |
2:21.98
(38.54)
|
|
21 |
ПЯТНОЧКО
Влад
|
| 04 | кмс
| Львівська
| |
2:22.97
| I
| 479
| +18.00
|
|
|
| 50: |
31.94
| 100: |
1:08.02
(36.08)
| 150: |
1:46.04
(38.02)
| 200: |
2:22.97
(36.93)
|
|
22 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 | II
| Київ
| |
2:24.14
| I
| 468
| +19.17
|
|
|
| 50: |
32.40
| 100: |
1:08.54
(36.14)
| 150: |
1:48.33
(39.79)
| 200: |
2:24.14
(35.81)
|
|
23 |
ЯЩИШИН
Яромир
|
| 06 | II
| Львівська
| |
2:26.32
| I
| 447
| +21.35
|
|
|
| 50: |
33.25
| 100: |
1:09.58
(36.33)
| 150: |
1:48.34
(38.76)
| 200: |
2:26.32
(37.98)
|
|
24 |
БОГАТИР
Тимофій
|
| 07 | II
| Хмельницька
| |
2:33.72
| II
| 385
| +28.75
|
|
|
| 50: |
35.96
| 100: |
1:15.03
(39.07)
| 150: |
1:54.30
(39.27)
| 200: |
2:33.72
(39.42)
|
|
25 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
|
| 06 | III
| Хмельницька
| |
2:37.21
| II
| 360
| +32.24
|
|
|
| 50: |
35.95
| 100: |
1:16.65
(40.70)
| 150: |
1:56.52
(39.87)
| 200: |
2:37.21
(40.69)
|
|
26 |
ФОМОВ
Ілля
|
| 06 | II
| Хмельницька
| |
2:44.18
| III
| 316
| +39.21
|
|
|
| 50: |
37.12
| 100: |
1:18.96
(41.84)
| 150: |
2:02.52
(43.56)
| 200: |
2:44.18
(41.66)
|
|
|
200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 7 / 1 / 0 |
1 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| |
2:04.77
| мс
| 721
|
|
|
|
| 50: |
29.27
| 100: |
1:01.45
(32.18)
| 150: |
1:33.56
(32.11)
| 200: |
2:04.77
(31.21)
|
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) | К
| 05 | мс
| Одеська
| |
2:04.93
| мс
| 718
| +0.16
|
|
|
| 50: |
30.08
| 100: |
1:01.99
(31.91)
| 150: |
1:34.29
(32.30)
| 200: |
2:04.93
(30.64)
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 | мс
| Київська
| |
2:05.23
| мс
| 713
| +0.46
|
|
|
| 50: |
29.29
| 100: |
1:01.55
(32.26)
| 150: |
1:34.04
(32.49)
| 200: |
2:05.23
(31.19)
|
|
4 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| О
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:05.90
| мс
| 702
| +1.13
|
|
|
| 50: |
29.56
| 100: |
1:01.10
(31.54)
| 150: |
1:33.92
(32.82)
| 200: |
2:05.90
(31.98)
|
|
5 |
КРАЛЯ
Павло
| К
| 04 | мс
| Рівненська
| |
2:06.89
| мс
| 686
| +2.12
|
|
|
| 50: |
30.65
| 100: |
1:02.83
(32.18)
| 150: |
1:35.86
(33.03)
| 200: |
2:06.89
(31.03)
|
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:09.81
| мс
| 640
| +5.04
|
|
|
| 50: |
30.37
| 100: |
1:02.56
(32.19)
| 150: |
1:36.34
(33.78)
| 200: |
2:09.81
(33.47)
|
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| |
2:11.83
| кмс
| 611
| +7.06
|
|
|
| 50: |
30.12
| 100: |
1:03.16
(33.04)
| 150: |
1:37.20
(34.04)
| 200: |
2:11.83
(34.63)
|
|
|
НЕЧИДЮК
Максим
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
30.38
| 100: |
1:04.55
(34.17)
| 150: |
1:38.35
(33.80)
| 200: |
2:11.21
(32.86)
|
|
|