400 м комплексне плавання - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:55.26 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:59.26 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:39.35 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:34:51:74) |
1 |
СТУКОВА
Євгенія
| 08
| Вінницька
|
6:13.18
| II
|
| 7
| +1:04.41
|
2 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська
|
5:31.07
| I
|
| 5
| +22.30
|
3 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
5:09.10
| кмс
|
| 2
| +0.33
|
4 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська
| Д/К
|
|
| 4
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська
|
5:08.77
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
5:24.71
| кмс
|
| 3
| +15.94
|
7 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| 08
| Харківська
|
5:42.05
| I
|
| 6
| +33.28
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:41:55:24) |
1 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
5:30.12
| I
|
| 5
| +16.20
|
2 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| Київ
|
5:25.86
| кмс
|
| 4
| +11.94
|
3 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська
|
5:13.92
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
5:18.84
| кмс
|
| 2
| +4.92
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська
|
5:21.95
| кмс
|
| 3
| +8.03
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська
|
5:32.47
| I
|
| 7
| +18.55
|
7 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
5:30.35
| I
|
| 6
| +16.43
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:55.26 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:59.26 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:39.35 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
|
(Старт: 17:17:23:37) |
1 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
5:26.36
| I
|
| 6
| +23.63
|
2 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| Київ
|
5:21.67
| кмс
|
| 5
| +18.94
|
3 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська
|
5:02.73
| мс
|
| 1
|
|
4 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська
|
5:05.61
| мс
|
| 2
| +2.88
|
5 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
5:05.71
| мс
|
| 3
| +2.98
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
5:20.03
| кмс
|
| 4
| +17.30
|
7 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
5:36.04
| I
|
| 8
| +33.31
|
8 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська
|
5:27.08
| I
|
| 7
| +24.35
|
|
|