200 м батерфляй - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:40:37:06) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| Запорізька
|
2:18.03
| I
|
| 5
| +9.91
|
3 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська
|
2:10.11
| кмс
|
| 2
| +1.99
|
4 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
|
2:13.53
| кмс
|
| 4
| +5.41
|
5 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська
|
2:08.12
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ
|
2:10.48
| кмс
|
| 3
| +2.36
|
7 |
ВОЙТЮК
Юрій
| 05
| Львівська
|
2:23.44
| I
|
| 6
| +15.32
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:43:29:56) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 07
| Київ
|
2:23.76
| I
|
| 6
| +16.43
|
3 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 00
| Донецька
|
2:07.33
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ
|
2:07.45
| мс
|
| 2
| +0.12
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
2:08.46
| мс
|
| 4
| +1.13
|
6 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
2:07.72
| мс
|
| 3
| +0.39
|
7 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська
|
2:23.57
| I
|
| 5
| +16.24
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:46:23:94) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська
|
2:13.54
| кмс
|
| 5
| +13.46
|
3 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
2:08.42
| мс
|
| 3
| +8.34
|
4 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
2:00.08
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська
|
2:05.55
| мс
|
| 2
| +5.47
|
6 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| Київ
|
2:08.86
| мс
|
| 4
| +8.78
|
7 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська
|
2:28.98
| II
|
| 6
| +28.90
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:56.13 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
|
(Старт: 17:21:13:07) |
1 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
2:08.94
| мс
|
| 8
| +7.55
|
2 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
2:07.62
| мс
|
| 4
| +6.23
|
3 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 00
| Донецька
|
2:08.15
| мс
|
| 7
| +6.76
|
4 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
2:01.39
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська
|
2:02.65
| мс
|
| 2
| +1.26
|
6 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ
|
2:03.31
| мс
|
| 3
| +1.92
|
7 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська
|
2:07.73
| мс
|
| 5
| +6.34
|
8 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
2:07.90
| мс
|
| 6
| +6.51
|
|
|