50 м брас - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин |
|
Розряди | мсмк | 30.96 | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 09:58:28:64) |
1 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська
|
36.07
| кмс
|
| 6
| +2.71
|
2 |
ГОЛОВКО
Владислава
| 08
| Кіровоградська
|
36.76
| I
|
| 7
| +3.40
|
3 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська
|
33.82
| кмс
|
| 2
| +0.46
|
4 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська
|
33.36
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
34.38
| кмс
|
| 3
| +1.02
|
6 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька
|
34.41
| кмс
|
| 4
| +1.05
|
7 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька
|
36.05
| кмс
|
| 5
| +2.69
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 09:59:40:22) |
1 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
35.20
| кмс
|
| 4
| +2.09
|
2 |
МАРТИШКО
Анастасія
| 04
| Миколаївська
|
35.81
| кмс
|
| 5
| +2.70
|
3 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
35.00
| кмс
|
| 3
| +1.89
|
4 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
33.11
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
34.62
| кмс
|
| 2
| +1.51
|
6 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька
|
36.53
| I
|
| 6
| +3.42
|
7 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська
|
37.65
| I
|
| 7
| +4.54
|
8 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| Київ
|
39.10
| II
|
| 8
| +5.99
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:00:49:29) |
1 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька
|
35.90
| кмс
|
| 8
| +3.56
|
2 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ
|
35.74
| кмс
|
| 7
| +3.40
|
3 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
34.69
| кмс
|
| 3
| +2.35
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
32.34
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська
|
32.56
| кмс
|
| 2
| +0.22
|
6 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ
|
35.31
| кмс
|
| 5
| +2.97
|
7 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька
|
35.66
| кмс
|
| 6
| +3.32
|
8 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька
|
34.75
| кмс
|
| 4
| +2.41
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин |
|
Розряди | мсмк | 30.96 | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
|
(Старт: 17:02:09:10) |
1 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька
|
34.33
| кмс
|
| 8
| +1.99
|
2 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська
|
33.61
| кмс
|
| 6
| +1.27
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
32.73
| кмс
|
| 3
| +0.39
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
32.58
| кмс
|
| 2
| +0.24
|
5 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська
|
32.34
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська
|
33.18
| кмс
|
| 4
| +0.84
|
7 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
34.05
| кмс
|
| 7
| +1.71
|
8 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
33.36
| кмс
|
| 5
| +1.02
|
|
|
50 м брас - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.18 | Ростислав Крижанівський | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.18 | Ростислав Крижанівський | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | мсмк | 27.29 | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:01:59:82) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська
|
33.01
| I
|
| 2
| +1.13
|
4 |
ПОТАПОВ
Артем
| 07
| Хмельницька
|
37.52
| II
|
| 3
| +5.64
|
5 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Львівська
|
31.88
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:03:05:81) |
1 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
33.49
| I
|
| 4
| +2.04
|
2 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| 06
| Львівська
|
34.36
| I
|
| 6
| +2.91
|
3 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
| 03
| Вінницька
|
31.83
| кмс
|
| 2
| +0.38
|
4 |
КОВАЛЬОВ
Олександр
| 06
| Миколаївська
|
31.45
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська
|
32.84
| I
|
| 3
| +1.39
|
6 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| 05
| Хмельницька
|
33.56
| I
|
| 5
| +2.11
|
7 |
ШУМІЛОВ
Гліб
| 07
| Львівська
|
35.60
| II
|
| 7
| +4.15
|
8 |
ФОМОВ
Ілля
| 06
| Хмельницька
|
37.15
| II
|
| 8
| +5.70
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:04:12:62) |
1 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька
|
31.94
| кмс
|
| 7
| +3.55
|
2 |
КУСЬ
Олег
| 02
| Львівська
|
30.79
| кмс
|
| 4
| +2.40
|
3 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ
|
29.80
| кмс
|
| 3
| +1.41
|
4 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська
|
28.39
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська
|
29.49
| кмс
|
| 2
| +1.10
|
6 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
|
31.23
| кмс
|
| 6
| +2.84
|
7 |
РАКОВ
Дмитро
| 00
| Львівська
|
31.16
| кмс
|
| 5
| +2.77
|
8 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська
|
32.79
| I
|
| 8
| +4.40
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:05:20:33) |
1 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька
|
31.46
| кмс
|
| 7
| +2.28
|
2 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська
|
30.63
| кмс
|
| 5
| +1.45
|
3 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька
|
30.55
| кмс
|
| 4
| +1.37
|
4 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
29.18
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ПАВЛОВ
Нікіта
| 03
| Волинська
|
30.33
| кмс
|
| 2
| +1.15
|
7 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська
|
30.44
| кмс
|
| 3
| +1.26
|
8 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
| 04
| Тернопільська
|
31.08
| кмс
|
| 6
| +1.90
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:06:28:27) |
1 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська
|
30.72
| кмс
|
| 7
| +2.91
|
2 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
30.37
| кмс
|
| 5
| +2.56
|
3 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
29.44
| кмс
|
| 3
| +1.63
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська
|
27.81
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська
|
28.08
| кмс
|
| 2
| +0.27
|
6 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська
|
29.95
| кмс
|
| 4
| +2.14
|
7 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська
|
30.48
| кмс
|
| 6
| +2.67
|
8 |
БІРЮКОВ
Антон
| 00
| Донецька
|
31.78
| кмс
|
| 8
| +3.97
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:27.81 | Ростислав Крижанівський | 04.12.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:27.81 | Ростислав Крижанівський | 04.12.2020 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | мсмк | 27.29 | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
|
(Старт: 17:05:23:22) |
1 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ
|
29.84
| кмс
|
| 7
| +1.98
|
2 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
29.55
| кмс
|
| 5
| +1.69
|
3 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська
|
28.40
| кмс
|
| 3
| +0.54
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська
|
28.09
| кмс
|
| 2
| +0.23
|
5 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська
|
27.86
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
28.55
| кмс
|
| 4
| +0.69
|
7 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська
|
30.05
| кмс
|
| 8
| +2.19
|
8 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська
|
29.65
| кмс
|
| 6
| +1.79
|
|
|
100 м вільний стиль - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.73 | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.74 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:09:24:47) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
1:01.50
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
СІМОЧКІНА
Варвара
| 07
| Одеська
|
1:08.93
| II
|
| 3
| +7.43
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Анна
| 08
| Вінницька
|
1:07.94
| I
|
| 2
| +6.44
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:11:06:47) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська
|
1:02.97
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська
|
1:03.41
| кмс
|
| 2
| +0.44
|
4 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська
|
1:04.27
| I
|
| 3
| +1.30
|
5 |
КАЙДАНА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
1:04.91
| I
|
| 4
| +1.94
|
6 |
ВОРОБЙОВА
Поліна
| 08
| Одеська
|
1:06.09
| I
|
| 6
| +3.12
|
7 |
КИРИЛЮК
Марія
| 08
| Закарпатська
|
1:06.01
| I
|
| 5
| +3.04
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:12:44:62) |
1 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька
|
1:03.95
| I
|
| 5
| +2.37
|
2 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька
|
1:01.58
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ
|
1:03.38
| кмс
|
| 4
| +1.80
|
4 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська
|
1:01.78
| кмс
|
| 2
| +0.20
|
5 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька
|
1:04.02
| I
|
| 7
| +2.44
|
6 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ
|
1:02.72
| кмс
|
| 3
| +1.14
|
7 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька
|
1:04.00
| I
|
| 6
| +2.42
|
8 |
МАЛАХОВА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська
|
1:04.95
| I
|
| 8
| +3.37
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:14:19:72) |
1 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська
|
1:03.99
| I
|
| 7
| +3.18
|
2 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька
|
1:01.12
| кмс
|
| 2
| +0.31
|
3 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська
|
1:01.60
| кмс
|
| 4
| +0.79
|
4 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
| 03
| Запорізька
|
1:01.55
| кмс
|
| 3
| +0.74
|
5 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька
|
1:02.09
| кмс
|
| 6
| +1.28
|
6 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька
|
1:00.81
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
| 01
| Харківська
|
1:01.78
| кмс
|
| 5
| +0.97
|
8 |
БОРЕЙЧУК
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
1:07.81
| I
|
| 8
| +7.00
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:15:56:93) |
1 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| Київська
|
1:00.28
| кмс
|
| 5
| +1.80
|
2 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська
|
1:00.39
| кмс
|
| 6
| +1.91
|
3 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська
|
59.05
| мс
|
| 2
| +0.57
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська
|
58.48
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ
|
59.58
| мс
|
| 3
| +1.10
|
6 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська
|
59.59
| мс
|
| 4
| +1.11
|
7 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська
|
1:00.50
| кмс
|
| 7
| +2.02
|
8 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська
|
1:01.21
| кмс
|
| 8
| +2.73
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:17:35:34) |
1 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ
|
1:00.48
| кмс
|
| 5
| +3.22
|
2 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
59.50
| мс
|
| 3
| +2.24
|
3 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ
|
1:01.02
| кмс
|
| 8
| +3.76
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська
|
57.26
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ
|
59.04
| мс
|
| 2
| +1.78
|
6 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
| 02
| Миколаївська
|
1:00.65
| кмс
|
| 6
| +3.39
|
7 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ
|
1:00.96
| кмс
|
| 7
| +3.70
|
8 |
МОІСЕЄНКО
Альона
| 03
| Дніпропетровська
|
1:00.45
| кмс
|
| 4
| +3.19
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:19:16:66) |
1 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| Київ
|
59.55
| мс
|
| 4
| +1.75
|
2 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська
|
1:01.56
| кмс
|
| 7
| +3.76
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
59.86
| мс
|
| 5
| +2.06
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
57.80
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
58.42
| мс
|
| 2
| +0.62
|
6 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ
|
59.51
| мс
|
| 3
| +1.71
|
7 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська
|
1:02.09
| кмс
|
| 8
| +4.29
|
8 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська
|
1:00.44
| кмс
|
| 6
| +2.64
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.73 | | | |
|
Розряди | мсмк | 53.74 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
1 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
59.96
| мс
|
| 8
| +3.91
|
2 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| Київ
|
59.93
| мс
|
| 7
| +3.88
|
3 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
58.57
| мс
|
| 3
| +2.52
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська
|
57.36
| мс
|
| 2
| +1.31
|
5 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
56.05
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська
|
58.88
| мс
|
| 4
| +2.83
|
7 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська
|
59.10
| мс
|
| 5
| +3.05
|
8 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ
|
59.58
| мс
|
| 6
| +3.53
|
|
|
100 м вільний стиль - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:50.96 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:51.96 | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.34 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:20:57:30) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
РОДЗИНСЬКИЙ
Андрій
| 01
| Рівненська
|
52.78
| мс
|
| 1
|
|
3 |
БОГАТИР
Тимофій
| 07
| Хмельницька
|
1:03.97
| II
|
| 6
| +11.19
|
4 |
МАРТИНОВ
Віталій
| 08
| Харківська
|
1:02.03
| II
|
| 5
| +9.25
|
5 |
ГУЛЬКО
Ярослав
| 05
| Хмельницька
|
1:02.01
| II
|
| 4
| +9.23
|
6 |
ШВЕЦЬ
Михайло
| 05
| Запорізька
|
56.35
| кмс
|
| 3
| +3.57
|
7 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська
|
55.45
| кмс
|
| 2
| +2.67
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:23:08:69) |
1 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
| 06
| Хмельницька
|
1:02.31
| II
|
| 7
| +4.46
|
2 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
| 07
| Хмельницька
|
1:03.98
| II
|
| 8
| +6.13
|
3 |
ЛЯШУК
Ілля
| 06
| Волинська
|
57.85
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПУШНОВ
Тимофій
| 06
| Харківська
|
58.91
| I
|
| 4
| +1.06
|
5 |
СТАНКУЛ
Юрій
| 06
| Одеська
|
58.76
| I
|
| 3
| +0.91
|
6 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська
|
59.40
| I
|
| 5
| +1.55
|
7 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська
|
57.91
| I
|
| 2
| +0.06
|
8 |
ВОЙТЮК
Юрій
| 05
| Львівська
|
59.86
| I
|
| 6
| +2.01
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:25:19:43) |
1 |
БИРИЦЬКИЙ
Гліб
| 06
| Дніпропетровська
|
57.83
| I
|
| 5
| +2.67
|
2 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська
|
57.81
| I
|
| 4
| +2.65
|
3 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська
|
58.71
| I
|
| 8
| +3.55
|
4 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська
|
55.89
| кмс
|
| 2
| +0.73
|
5 |
КРАВЧЕНКО
Микита
| 07
| Дніпропетровська
|
56.71
| I
|
| 3
| +1.55
|
6 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
| 06
| Рівненська
|
58.07
| I
|
| 6
| +2.91
|
7 |
ПЯТНОЧКО
Влад
| 04
| Львівська
|
58.44
| I
|
| 7
| +3.28
|
8 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| Київ
|
55.16
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:26:48:30) |
1 |
БЄЛУГІН
Олександр
| 04
| Вінницька
|
56.61
| I
|
| 5
| +1.05
|
2 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька
|
56.44
| кмс
|
| 4
| +0.88
|
3 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| 06
| Волинська
|
57.75
| I
|
| 8
| +2.19
|
4 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
| 04
| Рівненська
|
55.56
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська
|
55.80
| кмс
|
| 2
| +0.24
|
6 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
| 96
| Дніпропетровська
|
56.73
| I
|
| 6
| +1.17
|
7 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська
|
56.08
| кмс
|
| 3
| +0.52
|
8 |
ФІЛІПОВИЧ
Олексій
| 03
| Вінницька
|
57.20
| I
|
| 7
| +1.64
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:28:14:93) |
1 |
САРАПІН
Даніїл
| 05
| Волинська
|
55.53
| кмс
|
| 5
| +2.24
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
53.29
| мс
|
| 1
|
|
3 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська
|
55.42
| кмс
|
| 4
| +2.13
|
4 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська
|
55.17
| кмс
|
| 3
| +1.88
|
5 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська
|
56.46
| кмс
|
| 7
| +3.17
|
6 |
ТКАЧ
Микола
| 05
| Івано-Франківська
|
1:01.45
| II
|
| 8
| +8.16
|
7 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ
|
53.92
| кмс
|
| 2
| +0.63
|
8 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
56.04
| кмс
|
| 6
| +2.75
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:29:47:13) |
1 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
| 07
| Запорізька
|
57.19
| I
|
| 8
| +3.45
|
2 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька
|
55.23
| кмс
|
| 5
| +1.49
|
3 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська
|
54.58
| кмс
|
| 3
| +0.84
|
4 |
БРОВКО
Данило
| 04
| Дніпропетровська
|
53.89
| кмс
|
| 2
| +0.15
|
5 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
53.74
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ПОЛИШВАЙКО
Данило
| 03
| Миколаївська
|
56.84
| I
|
| 7
| +3.10
|
7 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
55.33
| кмс
|
| 6
| +1.59
|
8 |
СТУПАК
Артем
| 04
| Київ
|
54.60
| кмс
|
| 4
| +0.86
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:31:17:14) |
1 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ
|
54.31
| кмс
|
| 3
| +0.61
|
2 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська
|
55.17
| кмс
|
| 8
| +1.47
|
3 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| Київ
|
55.01
| кмс
|
| 7
| +1.31
|
4 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| Київ
|
53.73
| кмс
|
| 2
| +0.03
|
5 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська
|
54.78
| кмс
|
| 5
| +1.08
|
6 |
СОРВАЧОВ
В'ячеслав
| 03
| Запорізька
|
53.70
| кмс
|
| 1
|
|
7 | ЛІЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська
|
54.99
| кмс
|
| 6
| +1.29
|
8 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська
|
54.71
| кмс
|
| 4
| +1.01
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:32:45:45) |
1 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ
|
53.21
| мс
|
| 2
| +0.67
|
2 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
53.85
| кмс
|
| 5
| +1.31
|
3 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська
|
52.54
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ЖИГУЛІН
Вячеслав
| 00
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
53.74
| кмс
|
| 3
| +1.20
|
6 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська
|
54.60
| кмс
|
| 7
| +2.06
|
7 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська
|
54.12
| кмс
|
| 6
| +1.58
|
8 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська
|
53.74
| кмс
|
| 3
| +1.20
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:34:13:47) |
1 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ
|
53.62
| кмс
|
| 7
| +1.42
|
2 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська
|
54.04
| кмс
|
| 8
| +1.84
|
3 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська
|
52.20
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
53.27
| мс
|
| 5
| +1.07
|
5 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська
|
53.46
| мс
|
| 6
| +1.26
|
6 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Чернігівська
|
53.02
| мс
|
| 3
| +0.82
|
7 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська
|
53.18
| мс
|
| 4
| +0.98
|
8 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька
|
52.44
| мс
|
| 2
| +0.24
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:35:54:84) |
1 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська
|
53.17
| мс
|
| 4
| +0.07
|
2 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська
|
53.34
| мс
|
| 6
| +0.24
|
3 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська
|
53.14
| мс
|
| 3
| +0.04
|
4 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська
|
53.25
| мс
|
| 5
| +0.15
|
5 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська
|
54.47
| кмс
|
| 8
| +1.37
|
6 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ
|
53.54
| кмс
|
| 7
| +0.44
|
7 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| Київ
|
53.12
| мс
|
| 2
| +0.02
|
8 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська
|
53.10
| мс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:37:30:61) |
1 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
| 00
| Дніпропетровська
|
52.39
| мс
|
| 6
| +1.76
|
3 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
50.70
| мс
|
| 2
| +0.07
|
4 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
50.63
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька
|
50.85
| мс
|
| 3
| +0.22
|
6 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька
|
51.74
| мс
|
| 4
| +1.11
|
7 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
52.04
| мс
|
| 5
| +1.41
|
8 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська
|
53.51
| кмс
|
| 7
| +2.88
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:38:56:20) |
1 |
УСТИНОВ
Євген
| 98
| Київська
|
52.38
| мс
|
| 6
| +1.44
|
2 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська
|
51.89
| мс
|
| 5
| +0.95
|
3 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
51.58
| мс
|
| 3
| +0.64
|
4 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
50.95
| мс
|
| 2
| +0.01
|
5 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька
|
50.94
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
51.62
| мс
|
| 4
| +0.68
|
7 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька
|
53.55
| кмс
|
| 7
| +2.61
|
8 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
53.72
| кмс
|
| 8
| +2.78
|
|
| Заплив 13
(Старт: 10:40:27:01) |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
51.88
| мс
|
| 5
| +2.61
|
2 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська
|
52.87
| мс
|
| 7
| +3.60
|
3 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька
|
56.61
| I
|
| 8
| +7.34
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька
|
49.27
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
50.22
| мс
|
| 2
| +0.95
|
6 |
СЕМЕНОВ
Михайло
| 01
| Київська
|
51.79
| мс
|
| 4
| +2.52
|
7 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| Київ
|
52.62
| мс
|
| 6
| +3.35
|
8 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| Київ
|
51.02
| мс
|
| 3
| +1.75
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:50.96 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:51.96 | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.34 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
1 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| Київ
|
50.86
| мс
|
| 7
| +1.55
|
2 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька
|
50.77
| мс
|
| 6
| +1.46
|
3 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
50.60
| мс
|
| 3
| +1.29
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька
|
49.31
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
50.17
| мс
|
| 2
| +0.86
|
6 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
50.69
| мс
|
| 4
| +1.38
|
7 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
50.73
| мс
|
| 5
| +1.42
|
8 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
51.91
| мс
|
| 8
| +2.60
|
|
|
400 м комплексне плавання - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:55.26 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:59.26 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:39.35 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:34:51:74) |
1 |
СТУКОВА
Євгенія
| 08
| Вінницька
|
6:13.18
| II
|
| 7
| +1:04.41
|
2 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська
|
5:31.07
| I
|
| 5
| +22.30
|
3 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
5:09.10
| кмс
|
| 2
| +0.33
|
4 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська
| Д/К
|
|
| 4
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська
|
5:08.77
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
5:24.71
| кмс
|
| 3
| +15.94
|
7 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| 08
| Харківська
|
5:42.05
| I
|
| 6
| +33.28
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:41:55:24) |
1 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
5:30.12
| I
|
| 5
| +16.20
|
2 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| Київ
|
5:25.86
| кмс
|
| 4
| +11.94
|
3 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська
|
5:13.92
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
5:18.84
| кмс
|
| 2
| +4.92
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська
|
5:21.95
| кмс
|
| 3
| +8.03
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська
|
5:32.47
| I
|
| 7
| +18.55
|
7 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
5:30.35
| I
|
| 6
| +16.43
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:49.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:55.26 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:59.26 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:39.35 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
|
(Старт: 17:17:23:37) |
1 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
5:26.36
| I
|
| 6
| +23.63
|
2 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| Київ
|
5:21.67
| кмс
|
| 5
| +18.94
|
3 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська
|
5:02.73
| мс
|
| 1
|
|
4 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська
|
5:05.61
| мс
|
| 2
| +2.88
|
5 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська
|
5:05.71
| мс
|
| 3
| +2.98
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
5:20.03
| кмс
|
| 4
| +17.30
|
7 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
5:36.04
| I
|
| 8
| +33.31
|
8 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська
|
5:27.08
| I
|
| 7
| +24.35
|
|
|
400 м комплексне плавання - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:28.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:32.91 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:48:45:83) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська
|
5:07.10
| I
|
| 5
| +31.30
|
3 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ
|
4:52.47
| кмс
|
| 3
| +16.67
|
4 |
ДЕНИСОВ
Олександр
| 03
| Донецька
|
4:35.80
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
4:37.14
| мс
|
| 2
| +1.34
|
6 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
5:00.01
| I
|
| 4
| +24.21
|
7 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| Запорізька
|
5:08.82
| I
|
| 6
| +33.02
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:54:58:97) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
5:02.58
| I
|
| 5
| +30.20
|
3 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 00
| Донецька
|
4:53.50
| кмс
|
| 3
| +21.12
|
4 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська
|
4:32.38
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
4:45.96
| кмс
|
| 2
| +13.58
|
6 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька
|
5:00.53
| I
|
| 4
| +28.15
|
7 | ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька
|
5:08.12
| I
|
| 6
| +35.74
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:00:40:22) |
1 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська
|
4:42.27
| кмс
|
| 3
| +11.01
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 07
| Київ
|
5:02.67
| I
|
| 6
| +31.41
|
3 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
4:43.95
| кмс
|
| 4
| +12.69
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська
|
4:31.26
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська
|
4:42.22
| кмс
|
| 2
| +10.96
|
6 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ
|
4:45.65
| кмс
|
| 5
| +14.39
|
7 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
5:04.30
| I
|
| 7
| +33.04
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 4:28.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 4:32.91 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
|
(Старт: 17:25:56:83) |
1 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
4:46.48
| кмс
|
| 7
| +24.30
|
2 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська
|
4:37.17
| мс
|
| 5
| +14.99
|
3 |
ДЕНИСОВ
Олександр
| 03
| Донецька
|
4:32.59
| мс
|
| 3
| +10.41
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська
|
4:22.18
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська
|
4:31.41
| мс
|
| 2
| +9.23
|
6 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
4:36.48
| мс
|
| 4
| +14.30
|
7 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська
|
4:40.65
| мс
|
| 6
| +18.47
|
8 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ
|
4:47.81
| кмс
|
| 8
| +25.63
|
|
|
1500 м вільний стиль - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 16:27.76 | Ольга Береснєва | 16.07.2003 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 16:46.08 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 16:46.08 | Ольга Береснєва | 23.03.2001 | Всеукр. спортивні ігри |
| Вище досягнення України | 16:46.72 | Ольга Береснєва | 23.12.1999 | Кубок Украіни | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 16:44.76 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 17:10.53 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 17:25.53 | | | |
|
Розряди | мсмк | 16:13.59 | мс | 17:55.00 | кмс | 18:55.00 | I | 20:20.00 | II | 22:35.00 | III | 25:40.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 17:33:00:51) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | ГРИМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська
|
18:45.26
| кмс
|
| 5
| +51.26
|
3 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька
|
17:59.85
| кмс
|
| 2
| +5.85
|
4 |
БОНДАРЕНКО
Марія
| 03
| Київська
|
18:00.02
| кмс
|
| 3
| +6.02
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
17:54.00
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька
|
18:24.90
| кмс
|
| 4
| +30.90
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
800 м вільний стиль - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 7:42.49 | Михайло Романчук | 14.04.2019 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 7:54.81 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 8:08.27 | Денис Завгородній | 28.04.1996 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 8:38.71 | Михайло Романчук | 28.07.2011 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 7:59.72 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 8:15.07 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 8:23.07 | | | |
|
Розряди | мсмк | 7:52.04 | мс | 8:43.00 | кмс | 9:11.00 | I | 9:51.00 | II | 10:58.00 | III | 12:23.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
РАЗІНЬКОВ
Артем
| 07
| Харківська
|
9:23.60
| I
|
| 3
| +33.45
|
4 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська
|
8:50.15
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БОЙКО
Дмитро
| 06
| Харківська
|
9:22.31
| I
|
| 2
| +32.16
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 17:54:31:06) |
1 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ
|
9:07.05
| кмс
|
| 7
| +52.53
|
2 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська
|
8:46.26
| кмс
|
| 6
| +31.74
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
8:27.22
| мс
|
| 2
| +12.70
|
4 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська
|
8:14.52
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька
|
8:33.18
| мс
|
| 3
| +18.66
|
6 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська
|
8:37.49
| мс
|
| 4
| +22.97
|
7 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська
|
8:40.63
| мс
|
| 5
| +26.11
|
8 |
КРАВЧЕНКО
Микита
| 07
| Дніпропетровська
|
9:23.49
| I
|
| 8
| +1:08.97
|
|
|