|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Федерація плавання України | ||||||||||
|
||||||||||
Чемпіонат України з плавання | ||||||||||
|
||||||||||
|
|
|||||||||
|
* Останнє оновлення: 2020-12-06 22:36:21 *
!!! ВИКОННАННЯ НОРМАТИВІВ СПОРТИВНИХ ЗВАНЬ ТА РОЗРЯДІВ !!!
(інформація представлена для ознайомлення)
МАЙСТЕР СПОРТУ | 1 | Афанасьєва Тетяна | 08 | Дніпропетровська | 400 к/п (A) | 5:05.71 | 2 | Бендюженко Михайло | 05 | Дніпропетровська | 800 в/с | 8:40.63 | 3 | Гоша Давід | 03 | Київ | 100 бр | 1:06.14 |
100 в/с | 53.21 | 4 | Денисов Олександр | 03 | Донецька | 400 к/п (A) | 4:32.59 |
400 к/п | 4:35.80 | ||||
200 к/п | 2:11.14 | ||||
200 к/п (A) | 2:08.14 | 5 | Єрмішина Єлизавета | 07 | Київ | 100 бат | 1:04.18 |
100 н/сп | 1:07.28 | ||||
100 н/сп (A) | 1:07.50 | 6 | Жеребецький Юліан | 04 | Львівська | 100 бр | 1:06.17 | 7 | Загоровська Анна | 07 | Дніпропетровська | 200 к/п (A) | 2:26.70 | 8 | Зевіна Олександра | 06 | Київ | 400 в/с (A) | 4:31.87 | 9 | Ковальов Арсеній | 04 | Чернігівська | 100 в/с | 53.02 |
100 бат | 57.26 | 10 | Павлов Нікіта | 03 | Волинська | 100 бр | 1:06.32 |
200 бр (A) | 2:23.25 | ||||
200 бр | 2:22.33 | 11 | Пономаренко Кіра | 08 | Запорізька | 100 бат (A) | 1:04.11 |
100 бат | 1:04.10 | 12 | Стрілецький Олександр | 05 | Чернівецька | 400 в/с | 4:08.06 |
400 в/с (A) | 4:04.29 | ||||
800 в/с | 8:33.18 | ||||
200 в/с | 1:56.66 | 13 | Тесленко Тарас | 05 | Київ | 200 в/с | 1:56.78 | 14 | Тулупов Володимир | 04 | Запорізька | 100 в/с | 52.44 | 15 | Хаджинов Олександр | 05 | Донецька | 200 бат (A) | 2:07.62 |
200 бат | 2:07.72 | 16 | Чернищук Валерія | 08 | Київ | 50 в/с (A) | 27.42 |
100 в/с (A) | 59.96 | ||||
100 в/с | 59.50 | ||||
  | |||||
КАНДИДАТ У МАЙСТРИ СПОРТУ | 1 | Боднарюк Ангеліна | 06 | Чернівецька | 100 бр | 1:17.12 |
50 бр | 35.66 | ||||
200 бр | 2:48.74 | 2 | Бурачок Вікторія | 07 | Чернівецька | 50 н/сп | 32.49 |
100 н/сп | 1:10.36 | 3 | Глущенко Захар | 06 | Рівненська | 400 в/с | 4:18.22 |
200 в/с | 2:03.09 | 4 | Гончаренко Олександр | 06 | Київ | 100 в/с | 55.16 | 5 | Звонецький Максим | 05 | Чернівецька | 50 бат | 27.45 | 6 | Зінченко Валерія | 07 | Чернівецька | 100 бр | 1:18.99 |
50 бр | 35.90 | 7 | Камардін Арсеній | 06 | Запорізька | 50 бр | 31.94 | 8 | Ковальов Олександр | 06 | Миколаївська | 50 бр | 31.45 | 9 | Котенко Микола | 07 | Дніпропетровська | 200 бат | 2:13.54 |
100 бат | 1:00.91 | 10 | Львутін Лев | 07 | Запорізька | 50 бр | 31.46 | 11 | Мельничук Максим | 03 | Вінницька | 50 бр | 31.83 | 12 | Нетребко Марія | 07 | Запорізька | 200 бат | 2:25.56 |
200 бат (A) | 2:26.49 | ||||
100 бат | 1:05.44 | ||||
50 бат | 30.15 | 13 | Рибалко Ольга | 07 | Київ | 200 бат | 2:29.40 |
400 к/п (A) | 5:21.67 | ||||
400 к/п | 5:25.86 | ||||
100 бат | 1:07.72 | 14 | Славінський Володимир | 07 | Київ | 100 н/сп | 1:02.85 | 15 | Ткаченко Анна | 08 | Вінницька | 50 н/сп | 33.28 | 16 | Філіпович Олексій | 03 | Вінницька | 50 бат | 26.90 | 17 | Фіщенко Дарья | 07 | Донецька | 50 бр | 36.05 | 18 | Хруник Ангеліна | 07 | Тернопільська | 200 к/п | 2:33.94 | 19 | Чмихало Тимофій | 06 | Донецька | 200 к/п | 2:19.60 | 20 | Шиян Поліна | 07 | Київ | 200 н/сп | 2:31.62 |
  | |||||
I дорослий розряд | 1 | Войтюк Юрій | 05 | Львівська | 200 бат | 2:23.44 |
100 в/с | 59.86 | ||||
100 бат | 1:01.88 | ||||
50 бат | 28.76 | 2 | Горбань Натаніель | 06 | Дніпропетровська | 100 в/с | 58.71 |
100 бат | 1:02.87 | ||||
50 бат | 28.21 | 3 | Мартинов Віталій | 08 | Харківська | 200 н/сп | 2:19.20 |
50 н/сп | 31.11 | ||||
100 н/сп | 1:06.09 | 4 | Мелешко Ігор | 08 | Запорізька | 200 бат | 2:18.03 |
400 к/п | 5:08.82 | ||||
100 бат | 1:01.67 | ||||
50 бат | 27.94 | 5 | Шаповалов Даніл | 07 | Запорізька | 50 в/с | 26.31 |
100 в/с | 57.19 | ||||
200 в/с | 2:07.71 | 6 | Ящишин Яромир | 06 | Львівська | 200 н/сп | 2:26.32 |
50 н/сп | 30.54 | ||||
100 н/сп | 1:05.22 | ||||
  | |||||
II дорослий розряд | 1 | Гоцуляк Михайло | 06 | Хмельницька | 50 в/с | 28.45 |
200 н/сп | 2:37.21 | ||||
100 в/с | 1:02.31 | ||||
50 в/с (100 в/с Ю) | 29.75 | ||||
200 в/с | 2:24.26 | 2 | Мараховський Руслан | 07 | Хмельницька | 50 в/с | 29.07 |
100 в/с | 1:03.98 | ||||
50 в/с (100 в/с Ю) | 30.00 | ||||
200 в/с | 2:26.41 | 3 | Потапов Артем | 07 | Хмельницька | 50 бр | 37.52 |
200 бр | 2:59.28 | ||||
  |