100 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.53 | Ігор Трояновський | 12.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:55.82 | | | |
|
Розряди | мсмк | 51.84 | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| О
| 02 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 52.53 |
|
2 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 53.39 |
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| К
| 01 | мс
| Харківська
| | 53.97 |
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
| О
| 02 | мс
| Київська
| | 54.04 |
|
5 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| О
| 03 | мс
| Хмельницька
| | 54.67 |
|
6 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 55.09 |
|
7 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Київ
| | 55.18 |
|
8 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 55.53 |
|
9 |
ТИМОЩУК
Юрій
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 55.57 |
|
10 |
ПРИЄМСЬКИЙ
Євгеній
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 55.81 |
|
11 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
|
| 96 | мс
| Донецька
| | 56.01 |
|
12 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 56.33 |
|
13 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| К
| 04 | мс
| Одеська
| | 57.16 |
|
14 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 57.17 |
|
15 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 | мс
| Харківська
| | 57.29 |
|
16 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 57.68 |
|
17 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
|
| 03 | мс
| Одеська
| | 57.71 |
|
18 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 57.82 |
|
19 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 58.26 |
|
20 |
КУСЬ
Олег
|
| 02 | мс
| Львівська
| | 58.57 |
|
21 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 | мс
| Миколаївська
| | 58.57 |
|
22 | БІХНО
Гліб
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 59.10 |
|
23 |
ІВАНЮК
Михайло
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 1:00.57 |
|
24 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:00.58 |
|
25 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:01.51 |
|
26 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 | I
| Київ
| | 1:01.68 |
|
27 |
СЕРЕБРЕННІКОВ
В'ячеслав |
| 04 | I
| Харківська
| | 1:05.00 |
|
28 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| Р
| 06 | I
| Закарпатська
| | 1:06.56 |
|
29 |
АБДУЛЛІН
Саліх
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:07.44 |
|
30 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 1:07.71 |
|
31 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 | I
| Донецька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.53 | Ігор Трояновський | 12.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:55.82 | | | |
|
Розряди | мсмк | 51.84 | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| О
| 02 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 54.41 |
|
2 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 54.58 |
|
3 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 | мс
| Київ
| | 55.34 |
|
4 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| | 55.36 |
|
5 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| О
| 03 | мс
| Хмельницька
| | 55.39 |
|
6 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| К
| 01 | мс
| Харківська
| | 55.49 |
|
7 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 | мс
| Харківська
| | 55.84 |
|
8 |
РОМАНЮК
Єгор
| О
| 02 | мс
| Київська
| | 56.64 |
|
|