200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.01 | Вадим Науменко | 25.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 | мс
| Одеська
| | 2:00.59 |
|
2 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| О
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:05.25 |
|
3 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:05.32 |
|
4 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:06.74 |
|
5 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:07.79 |
|
6 |
КРАЛЯ
Павло
| К
| 04 | мс
| Рівненська
| | 2:10.96 |
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 2:13.44 |
|
8 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | мс
| Волинська
| | 2:14.76 |
|
9 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 2:15.63 |
|
10 |
НЕЧИДЮК
Максим
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 2:16.93 |
|
11 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| Р
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 2:20.51 |
|
12 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| Р
| 06 | I
| Закарпатська
| | 2:26.63 |
|
13 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
|
| 04 | I
| Волинська
| | 2:30.37 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.01 | Вадим Науменко | 25.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:05.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.51 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 | мс
| Одеська
| | 2:06.20 |
|
2 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| О
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:08.37 |
|
3 |
КРАЛЯ
Павло
| К
| 04 | мс
| Рівненська
| | 2:09.86 |
|
4 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:10.85 |
|
5 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:12.28 |
|
6 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:13.21 |
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська
| | 2:13.87 |
|
8 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 | мс
| Волинська
| | 2:15.18 |
|
|