|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Федерація плавання України | ||||||||||
|
||||||||||
Другий етап Кубку України з плавання | ||||||||||
|
||||||||||
|
|
|||||||||
|
* Останнє оновлення: 2020-08-28 13:24:44 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
200 м батерфляй - чоловіки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | КЕСІЛЬ Денис | О | 00 | мсмк | Дніпропетровська | 1:54.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор | О | 02 | мсмк | Дніпропетровська | 1:57.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ХРИПУНОВ Євген | 02 | мс | Київ | 2:02.37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ГЕРГЕЛЬ Олександр | О | 02 | мс | Дніпропетровська | 2:05.72 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | КОВАЛЕНКО Андрій | О | 03 | мс | Хмельницька | 2:06.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | АНІСІМОВ Ілля | 03 | мс | Дніпропетровська | 2:07.09 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ВОЛОДІН Олександр | 01 | мс | Дніпропетровська | 2:07.61 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ТИМОЩУК Юрій | К | 02 | мс | Київ | 2:08.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | КУЗНЄЦОВ Микита | К | 04 | мс | Дніпропетровська | 2:08.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | КОНТОРОВИЧ Олексій | 03 | мс | Одеська | 2:08.92 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ЗАХАРЧЕНКО Денис | К | 04 | мс | Одеська | 2:08.93 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | ТАМБОВЦЕВ Богдан | 03 | мс | Харківська | 2:09.54 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | БІЛЕНКО Володимир | К | 02 | мс | Київ | 2:10.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ХОМЕНКО Микита | 03 | кмс | Київ | 2:10.27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ГАВРИШ Володимир | 05 | кмс | Київ | 2:15.71 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | ШПЕТНИЙ Володимир | Р | 05 | кмс | Дніпропетровська | 2:21.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | СЕРЕБРЕННІКОВ В'ячеслав | 04 | I | Харківська | 2:27.80 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | АБДУЛЛІН Саліх | 03 | кмс | Дніпропетровська | 2:29.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | СУКНІНОВ Тимур | 04 | кмс | Харківська | 2:33.90 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||