|
|
|
|
|
|
|
|
|
Федерація плавання України |
|
Другий етап Кубку України з плавання |
|
26 - 28 серпня 2020 р. м. Харків |
|
|
|
* Останнє оновлення: 2020-08-28 15:12:45 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
50 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:28.29 | Дарина Зевіна | 08.08.2017 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.45 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.45 | Дарина Зевіна | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Вище досягнення України | 0:29.17 | Дарина Зевіна | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
|
Розряди | мсмк | 27.95 | кмс | 33.50 | I | 36.00 | II | 40.00 | III | 45.00 | I юн | 50.00 | II юн | 56.50 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
| О
| 90 | мс
| Дніпропетровська
| | 29.67 |
|
2 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
|
| 01 | мс
| Донецька
| | 30.11 |
|
3 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 30.90 |
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 30.95 |
|
5 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 30.95 |
|
6 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | мс
| Хмельницька
| | 31.77 |
|
7 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| | 31.77 |
|
8 |
ЛЯХОВА
Анастасія
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 31.98 |
|
9 |
СЕМЕНОВА
Анна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 32.52 |
|
10 |
САВЕНОК
Єлізавета
| К
| 05 | мс
| Київ
| | 32.55 |
|
11 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 | кмс
| Одеська
| | 34.87 |
|
12 |
ШИКАЛЮК
Анастасія
|
| 05 | I
| Волинська
| | 35.32 |
|
13 |
МІКІШ
Анна
|
| 06 | I
| Харківська
| | 36.64 |
|
14 |
ТЕЛЮК
Катерина
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
15 | ЛУК'ЯНЕНКО
Іванна
|
| 05 | I
| Київська
| | N/T |
|
16 |
МАМЕДОВА
Діана
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:28.29 | Дарина Зевіна | 08.08.2017 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.45 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.45 | Дарина Зевіна | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Вище досягнення України | 0:29.17 | Дарина Зевіна | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
|
Розряди | мсмк | 27.95 | кмс | 33.50 | I | 36.00 | II | 40.00 | III | 45.00 | I юн | 50.00 | II юн | 56.50 |
|
|
A-фінал |
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
| О
| 90 | мс
| Дніпропетровська
| | 30.15 |
|
2 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
|
| 01 | мс
| Донецька
| | 31.20 |
|
3 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| Р
| 06 | кмс
| Одеська
| | 31.24 |
|
4 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 31.40 |
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 31.86 |
|
6 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 | мс
| Хмельницька
| | 31.86 |
|
7 |
СЕМЕНОВА
Анна
| Р
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 31.89 |
|
8 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 32.00 |
|
|