МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ

* Останнє оновлення: 2020-08-28 16:15:41 *
Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
26.08.2020 - 18:00 (розминка - 17:00) Заявки Стартовий Результати
1. Чоловіки 400 м комплексне плавання За часом Заявки Стартовий Результати

1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 4:30.73
2. ДЕНИСОВ Олександр ДОН 4:37.15
3. ГОЛОВЧАК Максим ДПР 4:41.65
2. Жінки 400 м комплексне плавання За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПАНЧІШКО Кристина КИЇ 5:01.36
2. МАНІКО Ніколь ЗКР 5:10.17
3. ОСТАПУХА Катерина ДПР 5:10.48
3. Чоловіки 200 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. КЕСІЛЬ Денис ДПР 2:00.71
2. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 2:01.14
3. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:02.57
4. Жінки 200 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:15.85
2. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:18.37
3. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 2:21.90
5. Чоловіки 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 16:03.93
2. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 16:12.26
3. ЧОБАНЯН Данило ДОН 16:14.58
6. Жінки 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПАНЧІШКО Кристина КИЇ 9:09.58
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 9:11.22
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 9:21.09
27.08.2020 - 09:45 (розминка - 08:45) Заявки Стартовий Результати
1. Чоловіки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Жінки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Чоловіки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Жінки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Чоловіки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Жінки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Чоловіки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Жінки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
Додаткова розминка: 10:30 - 11:00
9. Чоловіки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Жінки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
11. Чоловіки 200 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
12. Жінки 200 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
13. Чоловіки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
14. Жінки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
15. Чоловіки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
16. Жінки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати

27.08.2020 - 16:30 (розминка - 15:45)
1. Чоловіки 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КУСЬ Олег ЛЬВ 26.68
2. СЕМЕНОВ Михайло К.О 26.88
3. ЖОВТКО Юрій РВН 27.01
2. Жінки 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 29.94
2. ГРИГОРЕНКО Євгенія ДОН 30.90
3. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 30.92
3. Чоловіки 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 24.52
2. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 24.57
3. РОМАНЮК Єгор К.О 24.76
4. Жінки 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 28.18
2. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 28.38
3. ХОМІНА Анастасія ОДС 29.07
5. Чоловіки 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КАПША Юрій ДПР 28.74
2. СТАНІСЛАВЕНКО ДаніїлМКЛ 29.50
3. СТЕБКО Юрій КИЇ 29.59
6. Жінки 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. АХМЕДОВА Дана ВЛН 32.62
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 33.65
3. КРАСІНА Анастасія ДПР 33.90
7. Чоловіки 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:52.26
2. ЖИРОВ Микита ДОН 1:54.69
3. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 1:55.53
8. Жінки 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 2:03.82
2. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:05.21
3. ШАЄНКО Владислава ДПР 2:05.68
Додаткова розминка: 16:50 - 17:25
9. Чоловіки 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЖОВТКО Юрій РВН 58.47
2. КРЕМЛЯКОВ Владислав ДПР 58.94
3. ПІНЧУК Олександр ВЛН 59.43
10. Жінки 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 1:02.11
2. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 1:05.48
3. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 1:05.86
11. Чоловіки 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:06.21
2. ГЕРАСИМЧУК Святослав ДПР 2:08.44
3. ДЕНИСОВ Олександр ДОН 2:10.13
12. Жінки 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 2:23.12
2. МАНІКО Ніколь ЗКР 2:26.65
3. ХОМІНА Анастасія ОДС 2:27.02
13. Чоловіки 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:14.46
2. КАПША Юрій ДПР 2:14.54
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 2:17.25
14. Жінки 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:36.89
2. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 2:37.84
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:40.82
15. Чоловіки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. БУХОВ Владислав КИЇ 22.45
2. ЛІННИК Ілля КИЇ 22.96
3. ЮРКЕВИЧ Юрій ТРН 23.03
16. Жінки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 25.72
2. ЖУКОВА Марія КИЇ 26.53
3. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 27.13
28.08.2020 - 09:45 (розминка - 08:45) Заявки Стартовий Результати
1. Чоловіки 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Жінки 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Чоловіки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Жінки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Чоловіки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Жінки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
Додаткова розминка: 10:45 - 11:30
7. Чоловіки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Жінки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Чоловіки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Жінки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати

28.08.2020 - 15:45 (розминка - 14:30)
1. Чоловіки 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 4:00.58
2. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 4:03.85
3. ЧОБАНЯН Данило ДОН 4:05.07
2. Жінки 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 4:21.06
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 4:28.89
3. ШАЄНКО Владислава ДПР 4:30.41
3. Чоловіки 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 53.68
2. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 54.28
3. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 54.29
4. Жінки 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:01.68
2. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 1:02.91
3. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 1:03.04
5. Чоловіки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧУК Максим ВЛН 1:02.15
2. КАПША Юрій ДПР 1:02.22
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 1:03.42
6. Жінки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:12.29
2. АХМЕДОВА Дана ВЛН 1:12.89
3. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 1:13.82
7. Чоловіки 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. БУХОВ Владислав КИЇ 50.16
2. ЛІННИК Ілля КИЇ 51.07
3. СТАНІСЛАВЕНКО ДаніїлМКЛ 51.57
8. Жінки 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 56.34
2. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 58.11
3. ЖУКОВА Марія КИЇ 58.48
9. Чоловіки 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:04.70
2. КРАЛЯ Павло РВН 2:06.97
3. КРЕМЛЯКОВ Владислав ДПР 2:07.15
10. Жінки 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ2:21.59
2. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ2:21.60
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН2:23.92