200 м брас - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:20.74 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.50 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:40:01:84) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КОНОВЕЦЬ
Нікіта
| 06
| Київ
|
2:47.12
| II
|
| 5
| +27.19
|
3 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ
|
2:24.04
| мс
|
| 3
| +4.11
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська
|
2:19.93
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
2:20.06
| мс
|
| 2
| +0.13
|
6 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ
|
2:25.97
| кмс
|
| 4
| +6.04
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:43:23:89) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЛАВРИК
Віталій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:48.85
| II
|
| 6
| +29.77
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
2:25.42
| кмс
|
| 4
| +6.34
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська
|
2:19.08
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська
|
2:20.11
| мс
|
| 2
| +1.03
|
6 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
2:21.04
| мс
|
| 3
| +1.96
|
7 |
КОРЖ
Дмитро
| 04
| Київ
|
2:36.88
| I
|
| 5
| +17.80
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:20.74 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:09.50 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
|
(Старт: 17:51:59:47) |
1 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
2:25.13
| кмс
|
| 8
| +10.67
|
2 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
2:18.91
| мс
|
| 5
| +4.45
|
3 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
2:17.25
| мс
|
| 3
| +2.79
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська
|
2:14.46
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська
|
2:17.26
| мс
|
| 4
| +2.80
|
6 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська
|
2:14.54
| мс
|
| 2
| +0.08
|
7 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ
|
2:23.64
| мс
|
| 6
| +9.18
|
8 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ
|
2:25.12
| кмс
|
| 7
| +10.66
|
|
|