50 м вільний стиль - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:55:33:34) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
24.54
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
| 05
| Дніпропетровська
|
26.05
| I
|
| 3
| +1.51
|
5 |
БРАЖНИК
Дмитро
| 05
| Миколаївська
|
26.28
| I
|
| 4
| +1.74
|
6 |
РОМАНОВ
Єгор
| 02
| Харківська
|
24.97
| кмс
|
| 2
| +0.43
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:56:33:98) |
1 |
МАРТИНЮК
Ілля
| 05
| Миколаївська
|
26.38
| I
|
| 7
| +1.28
|
2 | БІХНО
Гліб
| 02
| Дніпропетровська
|
26.98
| I
|
| 8
| +1.88
|
3 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
25.28
| I
|
| 2
| +0.18
|
4 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська
|
25.10
| I
|
| 1
|
|
5 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська
|
25.75
| I
|
| 3
| +0.65
|
6 |
БРОВКО
Данило
| 04
| Дніпропетровська
|
26.23
| I
|
| 6
| +1.13
|
7 |
САРАПІН
Даніїл
| 05
| Волинська
|
25.83
| I
|
| 5
| +0.73
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
25.82
| I
|
| 4
| +0.72
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:57:43:69) |
1 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська
|
25.16
| I
|
| 5
| +1.65
|
2 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
| 00
| Дніпропетровська
|
24.28
| кмс
|
| 3
| +0.77
|
3 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Київ
|
24.39
| кмс
|
| 4
| +0.88
|
4 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська
|
23.51
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
23.84
| мс
|
| 2
| +0.33
|
7 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська
|
25.72
| I
|
| 7
| +2.21
|
8 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська
|
25.48
| I
|
| 6
| +1.97
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:58:49:72) |
1 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
24.95
| кмс
|
| 8
| +1.83
|
2 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
24.50
| кмс
|
| 6
| +1.38
|
3 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська
|
24.27
| кмс
|
| 4
| +1.15
|
4 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
23.12
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
23.68
| мс
|
| 2
| +0.56
|
6 |
СЕМЕНОВ
Михайло
| 01
| Київська
|
24.14
| кмс
|
| 3
| +1.02
|
7 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
24.49
| кмс
|
| 5
| +1.37
|
8 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| Київ
|
24.51
| кмс
|
| 7
| +1.39
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:59:53:86) |
1 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська
|
24.17
| кмс
|
| 4
| +1.59
|
2 |
РЄПІН
Віктор
| 99
| Харківська
|
24.26
| кмс
|
| 5
| +1.68
|
3 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| Київ
|
23.77
| мс
|
| 2
| +1.19
|
4 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| Київ
|
22.58
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька
|
24.61
| кмс
|
| 7
| +2.03
|
6 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська
|
24.03
| кмс
|
| 3
| +1.45
|
7 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська
|
24.52
| кмс
|
| 6
| +1.94
|
8 |
ОЛЕШКО
Олексій
| 02
| Миколаївська
|
25.68
| I
|
| 8
| +3.10
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:23.84 | | | |
|
Розряди | мсмк | 21.95 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
(Старт: 18:00:22:07) |
1 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська
|
23.44
| мс
|
| 5
| +0.99
|
2 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| Київ
|
23.42
| мс
|
| 4
| +0.97
|
3 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська
|
23.03
| мс
|
| 3
| +0.58
|
4 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| Київ
|
22.45
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
22.96
| мс
|
| 2
| +0.51
|
6 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
23.58
| мс
|
| 6
| +1.13
|
7 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
23.86
| мс
|
| 8
| +1.41
|
8 |
СЕМЕНОВ
Михайло
| 01
| Київська
|
23.60
| мс
|
| 7
| +1.15
|
|
|