100 м брас - жінки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:24:28:62) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська
|
1:22.92
| I
|
| 5
| +9.18
|
3 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Київ
|
1:16.75
| кмс
|
| 4
| +3.01
|
4 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
1:13.74
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
1:16.38
| кмс
|
| 3
| +2.64
|
6 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
1:16.14
| кмс
|
| 2
| +2.40
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:26:32:62) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ПЕРОВА
Кіра
| 06
| Київська
|
1:21.61
| I
|
| 5
| +8.13
|
3 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
1:14.97
| мс
|
| 3
| +1.49
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
1:13.48
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
1:14.21
| мс
|
| 2
| +0.73
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська
|
1:15.36
| кмс
|
| 4
| +1.88
|
7 |
ФІЛІПЧУК
Дар'я
| 06
| Одеська
|
1:21.82
| I
|
| 6
| +8.34
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:12.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.06 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
|
1 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
1:13.96
| мс
|
| 4
| +1.67
|
2 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська
|
1:14.86
| мс
|
| 6
| +2.57
|
3 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
1:14.58
| мс
|
| 5
| +2.29
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
1:12.29
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська
|
1:13.82
| мс
|
| 3
| +1.53
|
6 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
1:12.89
| мс
|
| 2
| +0.60
|
7 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
1:15.24
| кмс
|
| 7
| +2.95
|
8 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Київ
|
1:15.36
| кмс
|
| 8
| +3.07
|
|
|