|
|
|
|
|
|
|
|
|
Федерація плавання України |
|
Другий етап Кубку України з плавання |
|
26 - 28 серпня 2020 р. м. Харків |
|
|
|
* Останнє оновлення: 2020-09-08 22:38:02 *
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
50 м батерфляй - чоловіки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України (WJR) | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | мсмк | 23.41 | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 09:53:34:39) |
1 |
АБДУЛЛІН
Саліх
| 03
| Дніпропетровська
|
28.09
| I
|
| 3
| +0.59
|
2 |
СЕРЕБРЕННІКОВ
В'ячеслав
| 04
| Харківська
|
28.74
| I
|
| 5
| +1.24
|
3 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
| 05
| Київ
|
27.71
| I
|
| 2
| +0.21
|
4 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська
|
28.47
| I
|
| 4
| +0.97
|
5 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
| 04
| Волинська
|
29.56
| II
|
| 8
| +2.06
|
6 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ
|
27.50
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
29.20
| I
|
| 6
| +1.70
|
8 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
29.32
| I
|
| 7
| +1.82
|
|
| Заплив 2
(Старт: 09:54:39:86) |
1 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська
|
26.73
| кмс
|
| 6
| +1.72
|
2 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська
|
26.38
| кмс
|
| 4
| +1.37
|
3 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ
|
25.90
| кмс
|
| 3
| +0.89
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська
|
25.28
| кмс
|
| 2
| +0.27
|
5 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
25.01
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
| 03
| Дніпропетровська
|
26.62
| кмс
|
| 5
| +1.61
|
7 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська
|
27.26
| кмс
|
| 7
| +2.25
|
8 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| 05
| Дніпропетровська
|
27.54
| I
|
| 8
| +2.53
|
|
| Заплив 3
(Старт: 09:55:45:84) |
1 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська
|
26.29
| кмс
|
| 5
| +1.19
|
2 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
26.42
| кмс
|
| 6
| +1.32
|
3 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська
|
25.26
| кмс
|
| 2
| +0.16
|
4 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
25.10
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
25.55
| кмс
|
| 4
| +0.45
|
6 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| Київ
|
25.52
| кмс
|
| 3
| +0.42
|
7 | БІХНО
Гліб
| 02
| Дніпропетровська
|
27.55
| I
|
| 8
| +2.45
|
8 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| Київ
|
27.25
| кмс
|
| 7
| +2.15
|
|
| Заплив 4
(Старт: 09:56:49:60) |
1 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська
|
26.69
| кмс
|
| 6
| +2.19
|
2 |
ПРИЄМСЬКИЙ
Євгеній
| 01
| Дніпропетровська
|
26.75
| кмс
|
| 7
| +2.25
|
3 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька
|
24.95
| кмс
|
| 2
| +0.45
|
4 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
| 02
| Дніпропетровська
|
24.50
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
24.96
| кмс
|
| 3
| +0.46
|
6 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька
|
26.59
| кмс
|
| 5
| +2.09
|
7 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
| 03
| Харківська
|
26.39
| кмс
|
| 4
| +1.89
|
8 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
27.16
| кмс
|
| 8
| +2.66
|
|
|